Vánoce patří rodině – jistě se těšíte, že budete mít čas na své blízké! Tarot vám prozradí, jak si budete o svátcích doma rozumět a na co si dát pozor!

Beran


Karta Tři mince vám přináší výrazné, i když zatím pouze dílčí úspěchy v něčem, co se snažíte vybudovat a vytvořit. Nejlepší samozřejmě bude, když na tom budete pracovat společně s ostatními členy vaší rodiny, ale pokud to nejde, i vaše vlastní snažení se počítá a může udělat velkou a výraznou změnu. O svátcích uvidíte ve svém domovu jasné důkazy toho, že to má smysl a že jste na správné cestě. Možná se snažíte o zlepšení hmotné a majetkové situace vaší rodiny, možná o vylepšení bydlení, nebo možná o systematickou práci na vylepšování vašich vzájemných mezilidských vztahů a komunikace. Každopádně to přinese své ovoce a povede se vám přiblížit se k cílům, které si přejete dosáhnout. Je to však zároveň povzbuzení a výzva do dalšího snažení, protože ještě zdaleka nejste u konce a do cíle vám zbývá ještě spousta práce. Tedy pokud vůbec nějaký konečný cíl existuje, rodinné vztahy si totiž vyžadují celoživotní a nikdy nekončící investici energie, ať už větší nebo menší!

Velký horoskop lásky 2019: Lvi najdou lásku v listopadu, Pannám přeje únor

Velký horoskop lásky 2019: Lvi najdou lásku v listopadu, Pannám přeje únor

Někdo ne a ne potkat někoho nezadaného, jiný má zase problém s tím, že se kolem něj motá příliš mnoho ctitelů a teď jak vybrat toho pravého? Nechte si poradit od hvězd – mrkněte, co k lásce v roce 2019 říkají hvězdy o vašem znamení.

Doporučené články Číst více


Býk


Karta Páže holí ukazuje, že v sebe objevíte nečekanou novou energii a díky tomu budete mít chuť podnikat s rodinou různé aktivity a využít čas pro zkoušení nových věcí a nové zážitky. Bude vás velmi bavit plánovat pro své nejbližší nejrůznější volnočasové aktivity, a budete se cítit ještě lépe, když uvidíte, jak je to baví a jak si to užívají. Dejte prostor novým nápadům, nemusíte se opět jednou věnovat tomu, co jste dělali již loni, předloni a každý rok, naopak nové podněty vás nabijí mnohem větší energii a skvěle si to užijete. Klidně můžete o Vánocích společně dělat něco netradičního, třeba se jít místo lyžování koupat do termálního bazénu, jde jen o to, aby to stejně jako vás bavilo a nadchlo i ty ostatní. Ale nebojte se, protože většina vašich nápadů se setká s až překvapivě velkým úspěchem a bude vidět, že se se svými blízkými dokážete naladit na stejnou vlnu. Jestliže budete mít o nějakém nápadu pochybnosti, nejspíš se později ukáže, že to opravdu není to pravé ořechové, ale to se stane pouze ve velmi málo případech.


Blíženci


Karta Milenci vám připomíná, že láska a partnerství mezi dvěma lidmi je základem rodiny. Od toho, jak dobře funguje, se odvíjí i štěstí nebo naopak trápení ostatních jejich členů. Ať už jste ve své současné rodině v jakékoliv pozici – rodiče, dítěte nebo prarodiče, je potřeba si tuto důležitou věc uvědomit. Jsou věci, které nemůžete ovlivnit, a přesto mají velký vliv na dynamiku vašich rodinných vztahů, kvůli těm nemá smysl se trápit. Lepší bude přijmout je takové, jaké jsou, uznat, že vás hodně ovlivňují, a případně se z nich poučit, ať neopakujete stejné chyby. Týká se to především problémů ve vztahu mezi vašimi rodiči, které se pak přenáší i dál. Je potřeba přijmout odpovědnost za své rozhodování a neopakovat stejné chyby i ve vašem vlastním partnerském nebo manželském životě. Je to záležitost vědomého a záměrného rozhodnutí, protože automaticky máme všichni většinou sklon chovat se podle vzorců, které jsme viděli ve své původní rodině, třebaže dobře víme, že nejsou správné!

 

Rak


Karta Král mečů ukazuje, že bez rozhodnosti a jasné nekompromisní mysli se vám jen stěží povede dosáhnout naplnění vašich cílů. Abyste si v spletitých rodinných vztazích udrželi svůj nadhled a našli dostatek síly jít si vlastní cestou, budete potřebovat určitou dávku asertivity. Vánoce jsou sice svátky rodinné pohody a harmonie, ale to neznamená, že musíte dělat úplně všechno, co vám, kdo z vašich příbuzných řekne, a slepě se všemu přizpůsobovat jen pro klid v rodině. Bylo by to totiž za cenu vaší vlastní vnitřní nespokojenosti. Tak najděte odvahu a řeknete si to, co si přejete. Musíte však za to taky umět přijmout odpovědnost a případně i za další lidi, které tím ovlivníte. Zeptejte se tedy nejprve sami sebe, jestli jste na tento úkol připraveni a jestli to zvládnete. Vaše odpověď však nejspíš bude znít „ano“, takže pak už vám nebude nic stát v cestě. Velmi důležitá bude dobrá a jasná komunikace, není potřeba si na nic hrát, zkrátka buďte sami sebou, a nakonec budete příjemně překvapeni, že to ostatní bez problémů přijmou!

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Talent podle znamení zvěrokruhu: Štír je dobrý v posteli, Kozoroh má výtvarné nadání

Každý na světě má na něco talent. Jen je dobré včas přijít na to jaký. Když se vám to brzy podaří, můžete se věnovat tomu, co vám jde třeba celý život.

Doporučené články Číst více