Vánoce jsou blíže a blíže a s nimi přicházejí i obavy a nejistota. Co všechno se může pokazit? Co se asi nepovede? Pro každé znamení je klíčové něco jiného. Na co si dávat pozor?

Díky povahovým vlastnostem, které jim hvězdy daly do vínku, mají příslušníci jednotlivých znamení jiné priority a hodnoty. Rak kolem sebe potřebuje celou spokojenou rodinu, Panny zase pečlivě uklizený a vyzdobený byt. Na čem tedy komu nejvíce záleží?

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Nikdy nekritizujte těchto pět znamení horoskopu. Proč?

Kritiku nemá nikdo rád, ale někteří lidé na ni reagují obzvláště emotivně....

Doporučené články Číst více

Soutěživí Berani (21. 3.–20. 4.)

Pro Berany je všechno jako závod – chtějí spořádat nejvíc cukroví, dostat největší dárek, nejkrásněji vypadat a mít nejlepší nápady na to, čím obdarovat ostatní. Vlastně stačí, když s nimi budete jednat jako s dětmi, protože minimálně na Štědrý večer vklouznou zpátky do dětství. Asi nejhorší by bylo, pokud by jim nikdo nevěnoval dostatečnou pozornost, kdyby se nikdo dost nerozplýval nad dárky od nich a pokud by museli zůstat u jedné činnosti, ať už je to zdobení stromku nebo smažení kapra, moc dlouho.

Praktičtí Býci (21. 4.–21. 5.)

Býkům uděláte radost i neslavně proslulými měkkými dárky, kuchyňským robotem nebo žehličkou. Vždyť se jim to přece hodí a v domácnosti to rozhodně využijí! Ideálně zvládnou během volna nejen vánočně vyzdobit celý dům, ale také stihnou dodělat všechny pracovní resty, přesně jak si naplánovali. Asi největší tragédií by bylo, pokud by se jim snad nepodařilo svými pečlivě vybíranými dárky trefit do vkusu obdarovávaných. Býci si na své „oko na dárky“ dost potrpí, vkládají do jejich nákupu nemalé úsilí.

Společenští Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Blížence na Vánocích baví hlavně možnost si se všemi v klidu popovídat – o Vánocích je to vlastně skoro povinné. Těší se tedy na návštěvy příbuzných i vánoční setkání s kamarády. I když se třeba budou tvářit, že jim lezou krkem, aby se neshodili. Rozhodně se jim nezavděčíte, pokud pojedou doma v televizi celý den jen ty nejklasičtější pohádky. Intelektuální Blíženci se začnou brzy nudit, přepněte alespoň čas od času na něco trochu tematicky náročnějšího.