Možná spolu žijete už nějaký pátek, přesto míváte hlavu plnou starostí, co svému partnerovi nadělit pod stromeček. Zkuste letos vybrat dárek podle zvěrokruhu, možná to půjde snadněji.

Je jasné, že ani muži, kteří se narodili ve stejném znamení, nebudou úplně stejní. Ale rozhodně platí, že Lev ocení luxus a Ryby zase dárek, který jste vlastnoručně vyrobili. Přece jen, některé osobnostní rysy jsou typické pro konkrétné znamení. Řiďte se tím.

Temné stránky podle horoskopu: Skrývá se ve vás démon?

Temné stránky podle horoskopu: Skrývá se ve vás démon?

Ryby jsou v temném nastavení příliš emocionální, nevypočitatelné v lásce i nenávisti, hysterické, mohou se z nich stát i stalkeři.

Doporučené články Číst více

Beran

  Beran je ve své podstatě skromný člověk. Klidně by přežil Vánoce bez dárků. Než abyste vynakládala velké sumy za svetr nebo drahou knihu v kožených deskách, která pravděpodobně zůstane zabalená ještě o dalších svátcích, dejte Beranovi dárek, který mu dodá vzrušení. Beran ocení lístky na oblíbenou hudební kapelu nebo deset lekcí na kickbox, o němž celý rok mluvil. Berani potřebují něco, na co se budou těšit!

Býk

  Býci bývají mlsní, pokud jde o dárky, a to velmi luxusní. Ovšem taky ocení dárky, které jsou praktické a u nichž musí přemýšlet. Bez ohledu na cenu daru, Býk nejvíc ocení dárek, který mu dá pocit, že žije v luxusu (tedy aspoň trochu). Zvažte dárkový voucher na wellness pobyt nebo pivní masáž spojenou s degustací piva. Radost mu uděláte určitě i tím, když naplánujete víkend v nějakém městě, v němž ještě nikdy nebyl, ideálně s krásným výhledem na hory nebo moře.

Blíženci

  Blíženci jsou vtipné a inteligentní znamení, takže váš partner ocení dary, které jsou stejně jako on inteligentní a zábavné. Je o něm taky známé, že neudrží dlouho pozornost, zvláště když se začne nudit. Pro něj je tedy lepší více menších dárků než jeden velký dárek. Dopřejte jim dárky, které jim umožní pracovat rukama, třeba soupravu na vyrábění ze dřeva, pokud jsou kreativní, tak nové štětce a barvy. Ocení i dárkové koše, do nichž zabalíte spoustu jejich oblíbených předmětů.

Rak

  Raci jsou skvělí příjemci dárků. Jim totiž nezáleží na tom, co pod stromečkem najdou, hlavní pro ně je, jestli byly od srdce. A věřte, že Rak to dobře pozná, jestli je to srdeční dárek. Letos Rakovi kupte něco sentimentálního a plného vzpomínek. Zvažte zvětšeninu vaší společné fotografie nebo fotografickou knihu plnou snímků z vašich dovolených nebo míst, které má váš partner rád.

Horoskop na dnešní den - Úterý 24-11-2020 - Vlivem vaší roztřesenosti se budou různé drobnosti ztrácet a objevovat...