Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Beranům se nadá upřít jejich dominance a proto i v lásce mají vždy hlavní slovo. O to více pak muže přitahuje ta něžná a citlivá osůbka, která se za sebevědomou a dominantní ženou skrývá. Muže zcela okouzlí to, pokud mu taková žena dá najevo, že právě on je ten, na kterého se můžou s důvěrou obrátit.

Skutečný smysl našeho života (nebo jak ho můžeme nalézt) podle znamení zvěrokruhu

Skutečný smysl našeho života (nebo jak ho můžeme nalézt) podle znamení zvěrokruhu

Každé znamení ve zvěrokruhu je uzpůsobeno pro naplnění určitého životního účelu. A přestože se konkrétní smysl života od člověka k člověku bude určitě lišit, u lidí narozených v témže znamení najdeme některé shodné charakteristiky, které mají základ právě

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Žena ve znamení Býka dokáže svou lásku skutečně prožívat a to je to, co na ní muže nejvíce přitahuje. Každý dotek ženy v Býku dokážou procítit a umí si říci, co se jim líbí. Pokud navíc dokáže stejně tak naslouchat požadavkům a přáním toho druhého, bude v očích muže neodolatelná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Muže na ženách Blížencích nejvíce přitahuje jejich inteligence. Tyto ženy jsou velmi chytré a vnímavé, což ocení každý rozumný muž, který netouží jen po krásném pozlátku. Tyto ženy si však musí dát pozor, aby jejich intelekt vždy nepřebil spontánnost a emoce a nestaly se z nich ledové královny.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tyto ženy jsou velmi citlivé a jejich snahou je vytvořit pro svého muže útulný a láskyplný domov, kde spolu budou trávit krásné chvíle. Muže na těchto ženách tak nesmírně přitahuje jejich oddanost a láska, kterou se nebojí dávat najevo. Pokud narazí na muže, se kterým budou na stejné vlně, bude jejich vztah opravdu šťastný.