Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Beranům se nadá upřít jejich dominance a proto i v lásce mají vždy hlavní slovo. O to více pak muže přitahuje ta něžná a citlivá osůbka, která se za sebevědomou a dominantní ženou skrývá. Muže zcela okouzlí to, pokud mu taková žena dá najevo, že právě on je ten, na kterého se můžou s důvěrou obrátit.

Horoskop Kdy potkáte svou spřízněnou duši? Hvězdy to vědí! Býk zrcadlí svoji vášeň s Rybou

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Žena ve znamení Býka dokáže svou lásku skutečně prožívat a to je to, co na ní muže nejvíce přitahuje. Každý dotek ženy v Býku dokážou procítit a umí si říci, co se jim líbí. Pokud navíc dokáže stejně tak naslouchat požadavkům a přáním toho druhého, bude v očích muže neodolatelná.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Muže na ženách Blížencích nejvíce přitahuje jejich inteligence. Tyto ženy jsou velmi chytré a vnímavé, což ocení každý rozumný muž, který netouží jen po krásném pozlátku. Tyto ženy si však musí dát pozor, aby jejich intelekt vždy nepřebil spontánnost a emoce a nestaly se z nich ledové královny.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tyto ženy jsou velmi citlivé a jejich snahou je vytvořit pro svého muže útulný a láskyplný domov, kde spolu budou trávit krásné chvíle. Muže na těchto ženách tak nesmírně přitahuje jejich oddanost a láska, kterou se nebojí dávat najevo. Pokud narazí na muže, se kterým budou na stejné vlně, bude jejich vztah opravdu šťastný.