Přichází říjen a je třeba připravit se nejen na studený vítr, občasné deště či plískanice, ale i na to, co má první podzimní měsíc připravené právě pro vaše znamení zvěrokruhu.

Úplňku se tentokrát dočkáme až ke konci měsíce – čtyřiadvacátého se zatřpytí ve znamení Býka. To znamená, že byste si kolem tohoto dne měli dávat pozor na krk a hlasivky, kvůli Býkovi jsou velmi náchylné k nejrůznějším nachlazením a dalším chorobám. Býk kromě toho posiluje nechuť ke změně, nesnažte se tedy přicházet v této době s žádnými převraty, počkejte si na příznivější situaci. A co má říjen připraveno právě pro vás?

Drbny nebo jako hrob? Které znamení udrží tajemství!

Drbny nebo jako hrob? Které znamení udrží tajemství!

Určité predispozice má však každý od narození, a jak na tom jste, může vypovědět i znamení horoskopu, ve kterém jste se narodili.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.) Mág – Královna holí – Páže mečů

Jako Berani jste zvyklí mít situaci pod kontrolou a vždy držet otěže pevně v rukou. Teď se však ve vašem okolí objeví někdo, kdo si jde tvrdě za svým, na nikoho se neohlíží a chce za každou cenu zvítězit. Nechoďte do přímého střetu, vyhněte se mu, nevzešlo by z toho nic dobrého, jen hádky. Ani jeden z vás by totiž nedokázal ustoupit. Zaměřte se prozatím na něco jiného – nejlépe na rodinu a upevňování vztahů. Je ideální okamžik udělat radost drahé polovičce, tak ji rozmazlujte a konflikty nechte spát.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 4 pentaklů – 6 mečů – Eso pohárů

Máte pocit, že je vaše pozice dokonalá – cítíte klid, harmonii a jste spokojeni. Anebo ne? Z nějakého důvodu máte nejasný špatný pocit. Někde uvnitř hlodá červík, že by mohlo být lépe. A má pravdu. Jste příliš opatrní a úzkostliví, umanutě sázíte na jistotu, která vás ale pomalu začíná nudit. Nebojte se změny a vyrazte, nikdo vám v rozletu nebude bránit a získáte nejen osamostatnění, ale i pokrok. A navíc, v okruhu vašich přátel někdo čeká miminko, tak se těšte.