STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Protějšek vám vyčítá příliš benevolentní přístup vůči dětem. Nechcete být rodičem, kterého by se děti bály a raději volíte kamarádské chování. Vaše drahá polovička má ovšem strach, aby vám potomci nepřerostli přes hlavu. Najít shodné řešení není nemožné. Disharmonie v komunikaci je znát i na intimním životě. Nejspíš se přemůžete k malé rychlovce, ale rozladění je na vás znát. Jenže v neděli večer se vše totálně otočí. Jak? Podívejte se do fotogalerie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, jste zlenivělí a nejraději byste jen surfovali po internetu, nebo leželi v posteli. Jak začnete s takovým programem, těžko se přinutíte ke změně. A tak se nedivte své drahé polovičce, že se ohlédne za přitažlivou osobou. Místo žárlivosti se zamyslete nad tím, co můžete změnit. Jak udržet vztah? Podívejte se do fotogalerie.

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Koho k vám přiřadily planety: Poznejte svou spřízněnou duši podle znamení!

Každý jsme díky hvězdám dostali do vínku jinou povahu a spřízněná duše čeká na každého.

Doporučené články Číst více

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se necítíte ve své kůži a nemůžete přijít na příčinu fyzické i psychické únavy, rozhlédněte se kolem. Nejspíš máte ve svém okolí pijavici, která se na vás přiživuje. Negativně naladěný člověk, co si neustále stěžuje, je horší než chřipka. O víkendu zkuste místo horkokrevné erotiky zabrnkat na něžnější strunu. Oba si potřebujete odpočinout a trochu se k sobě přitulit. Jak se zbavit negativních lidí? Podívejte se do fotogalerie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Nezadané Rybky mají o víkendu velkou šanci na seznámení. Vaší přirozené krásy si všimne člověk, který dokáže ocenit skutečnou kvalitu. Někdo se však bude snažit vám znepříjemňovat život. Dotyčnou osobu, ignorujte. Bude to pro ni ten nejlepší trest. Chcete se mstít? Jak na to? Podívejte se do fotogalerie. 

zdroj: