Začátek měsíce přinese některým zrozencům parádní víkend. Berani, Panny a Váhy budou mít v únoru příležitost ujasnit si, jakou roli pro ně láska a vztahy v životě znamenají – zda jsou jen povrchem nebo pevnou kostrou. Díky minulosti si uvědomíte, kým jste dnes. Horoskop rovněž prozrazuje, že díky komunikaci se vám podaří překonat jisté problémy. Jaké další pikantnosti vám hvězdy přinesou v prvním únorovém víkendu? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, říká se, že žárlivost je kořením vztahu, vy byste si raději dopřáli lásku bez chuti, než se sobotní hořkou příchutí. Věřte tomu, že hvězdy moc dobře ví, co dělají. Pro Berany je teď výhodnější nechat se unášet proudem a příliš nebojovat. Novinky vás mohou přinutit k tomu, abyste zvážili profesní změnu. Pozor, o víkendu vás čeká erotický trapas. Jaký? Podívejte se do fotogalerie.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (16-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (16-03-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Zadaní Býci najdou ve svém protějšku oporu v náročné chvíli. Chybí-li vám parťák, který by vás motivoval, už ho nemusíte hledat. Víkend připomene Býkům jejich předsevzetí. Říkáte si, že by bylo na čase začít na něm intenzivně pracovat, jinak z něj nic nebude. Ať se týká vylepšení vzhledu, dalšího vzdělávání nebo třeba hledání lepšího bydlení, neodkládejte to! Hrozí vám i nepříjemnosti s financemi. Jaké? Podívejte se do fotogalerie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, začátek měsíce vylepšuje vyjednávací pozici. Pokud toužíte po lepším platu, vlastní kanceláři nebo dalších benefitech, zkuste o tom se šéfem promluvit. Schopnost bleskurychlé argumentace z vás dělá bezkonkurenční vyjednavače. Protějšek touží po důkazu vaší lásky. Nemusí to být zlatý prsten, bohatě mu postačí něco sladkého na zub. Kde se vám bude hodně dařit? Podívejte se do fotogalerie.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Uvědomíte si, že s miláčkem táhnete za jeden provaz, i když to tak v uplynulém měsíci často nevypadalo. Dáte mu najevo, že je pro vás společná budoucnost prioritní. Zaslouží si vědět, co pro vás znamená. Chcete být skvělými pracovníky, rodiči, milenci i hospodyňkami v jednom. Výjimečně se vám to daří a v sobotu večer to rozparádíte. Koho v sobotu nečekaně potkáte? Podívejte se do fotogalerie.