Je před námi víkend plný emocí. Otevřou se překvapivé možnosti pro zadané i pro singles. Hvězdy radí: Neměli byste se ničeho zaleknout. Většina zrozenců bude posilovat svůj vztah. Hlavně byste se měli vyhnout unáhleným závěrům, ale i přehnaná sebejistota bude na škodu. Co vám hvězdy předpověděly na víkend? Jak to bude mít právě vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, co můžete o víkendu udělat? Rozšiřte své obzory a naplánujte si nějaký poznávací výlet. Pluto vám může dělat problémy s ovládáním. Vaše drahá polovička vás bude fascinovat. Co vymyslí?  

Zjistěte, které znamení se k vám nejvíce hodí!

Zjistěte, které znamení se k vám nejvíce hodí!

Poznejte silné a slabé stránky jednotlivých znamení a jejich ideální protějšky!

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Manipulativní Pluto vás donutí vypořádat se s nejistým vztahem. Vyjdou na povrch všechny chyby. Zvolte kompromis. Mohlo by to znamenat začátek autentičtějšího vztahu. Co vám nabídne Slunce v Beranu? 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v sobotu vás bude Pluto transformovat. Předpovídá silné emoce a intimitu. Přijměte pozvání starého přítele a vyrazte ven. Singles by se mohli dočkat romantického vztahu. A co v neděli? 

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rodina na prvním místě? Ano, ale dejte prostor i přátelům. Mohou se cítit zanedbaní a zranění. Můžete jim ukázat cestu a pomoci ke změně. Vzdejte se perfekcionismu, abyste dosáhli výsledků. Co musíte udělat?