Je tady víkend! Na co se můžou jednotlivá znamení těšit a co je naopak zklame? Někteří zrozenci stále bojují se žárlivostí a s nedostatkem empatie, u jiných jsou emoce na samém vrcholu a jejich vztah prochází transformací. Jaký bude právě váš víkend? A co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, svou drahou polovičku budete podezírat z toho, že vám dělá naschvály. Ve společnosti se natřásá, ale vás klidně nechá sedět v koutě. Zkuste si dát oddechový čas a víkend strávit bez sebe. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, cítíte, že je k vám váš vysněný idol nakloněný. Ale pozor! Pokud začne mít nevhodné poznámky, týkající se vašeho vzhledu, raději utečte! Nad vaší rodinnou idylkou se stahují mračna. 

Toto sú veci, ktoré si o vás iní neuvedomujú na základe znamenia zverokruhu!

Toto sú veci, ktoré si o vás iní neuvedomujú na základe znamenia zverokruhu!

Pri vzájomnom pochopení často súdime ľudí na základe konkrétnej situácie bez toho, aby sme o nich pátrali hlbšie. Môže to znieť ako hlúposť, no je dokázané, že veľa ľudí konkrétneho znamenia zverokruhu má isté spoločné znaky, typické práve preň. Časť naše

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

O víkendu se soustřeďte na to, abyste zazářili. Hlavně půjde-li o společenskou akci. Bude to důležité pro váš kariérní posun. Hvězdy vše obrací ve váš prospěch. V partnerství vás ještě trochu sžírá žárlivost, ale i to se brzy změní k lepšímu.