BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, možná byste si kritiku od vašich přátel měli vzít k srdci. Nezapomeňte, že to, co vyšlete, se vám vrátí jako bumerang. Možná i v horší podobě. To platí i pro singles. Co jste provedli?

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, skutečnost o tom, že si váš idol užívá s více nápadníky, vás odpuzuje. Cítíte se podvedeni. Nemusíte, někde blízko stojí ta spřízněná duše, která za to stojí. Jak víkend budou mít dlouhodobí partneři?

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?

3 znamení zvěrokruhu z nichž muži šílí! Je to skutečně tak? Si i ty jednou z vyvolených?

My jsme pro vás vybrali pouze 3 nejlepší. Pojďme se společně na žebříček podívat...

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, myslíte si, že máte v lásce pech. Toužíte po tom dobývat svého partnera, tak jako dřív? To není žádný problém. Hvězdy radí, abyste se svěřili své polovičce s tím, co vás trápí. Co bude muset udělat?

RAK (22. 6. – 22. 7.)

O víkendu se držte hesla: ,,Nikdy neříkej nikdy.“ Svým šarmem a vystupováním začnete přitahovat vašeho ex. Každopádně potřebujete jistotu. Začněte první u sebe. Jaký víkend budou mít nezadaní?

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvíčci, užíváte si svou sílu a moc. O víkendu budete útoční. Kam se poděla vaše něžnost? Měli byste se smířit s tím, že váš partner má drobné nedostatky. Každý je má. Dokonce i vy. Singles mají šance na seznámení. Kdy a kde?

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, ve svém vztahu jste nyní velmi otevření. Mars z vás udělá odvážlivce. Milostná energie je na vrcholu. Singles se trápí přemýšlením o tom, co by jejich idol potřeboval. Co doporučují hvězdy?

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek 08-04-2021 - Den hrozí rozchody, pokažením přátelství...

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Napjaté emoce ve vašem vztahu se o víkendu uklidní. Veškerou pozornost věnujete svému miláčkovi a nespustíte z něj oči. Místo večírku si dopřejte samotu ve dvou. Vyrazte do přírody. A jak na to budou singles?

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vaše drahá polovička začíná mít obavy. Nedostává se jí takové pozornosti, jakou by si představovala. Vliv Marsu mezi vámi rozpoutá žárlivé scény. Právě vy, musíte situaci uklidnit. Udělejte to nejnutnější. Co se vám ale rozhodně líbit nebude?

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, vlivem Marsu budete soupeřiví a za každou cenu budete chtít mít poslední slovo. Váš partner bude mít pocit, že mu narušujete program. Proto svůj volný čas věnujte raději ratolestem. A jak pochodí singles?

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, komu není rady, tomu není pomoci. Pozor, aby se z vás brzy nestali workoholici. Víkend v práci vás nějak neobtěžuje, ale co na to vaše drahá polovička?

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, i když vás váš miláček občas rozčiluje, o víkendu to bude pořádná jízda! Nedokážete mu odolat a společná akcička váš vztah ještě víc utuží. Může dojít k výměně názorů, ale co tentokrát poznáte?

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Singles Ryby nepřestávají hledat lásku. Tento víkend to hvězdy ještě úplně nevidí, ale po víkendu by to mohlo vyjít. Snažíte se své blízké přesvědčit, že nepotřebujete s ničím pomoct. Opravdu?

 

 

Zdruj: