Březen symbolizuje nadějné vyhlídky. Jaro je cítit ve vzduchu, a tak vás jen tak něco nerozhází. Požadavky nadřízených vás sice štvou, ale víkend je za dveřmi! Březnové klima je jako stvořené pro výlety a setkávání s milými lidmi. Najděte si čas na přátele, které jste dlouho neviděli. Co vám hvězdy předpovídají na první březnový víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, těšíte se na víkend tak moc, že vyrazíte z práce rovnou za zábavou. Singles si vyhodí z kopýtka a nejspíš se někde zapomenou. Rodina a přátelé jsou tím, co vás aktuálně psychicky drží nad vodou. Obě skupiny jsou pro vás garantem vynikající zábavy. Co vás čeká v pátek? 

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (06-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (06-05-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, vnitřní nerovnováha se podepíše na mezilidských vztazích, které dostávají zabrat. Jste výbušnější a vztahovačnější. V pátek máte problém přijmout opoziční názor. Spřízněná duše neumí vládnout slovem, což je v porovnání s vaším naladěním třeskutá kombinace. Hádce se nejspíš nevyhnete. Jak na vaše chování reaguje rodina? 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Jestli je s jarem spojený nějaký cit, pak je to jednoznačně láska. Té se dočkají jak zatím svobodní Blíženci, tak i ti, kteří jsou dávno pod čepcem. Citový život se probouzí ze zimního spánku a vypadá to, jako byste chtěli dohnat všechno zameškané. Co si ve vašem vztahu uvědomíte? 

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Zrozenci Raka se po náročném období dostávají zpátky do kondice. Předsevzetím pro tento měsíc je zvýšení sebevědomí, které se po sérii neúspěchů ocitlo u bodu mrazu. V sobotu se cítíte jako na koni a snažíte se využít každou nabízenou příležitost. Co vy a váš miláček?