Tento víkend ještě budeme pod vlivem mystického Červího úplňku, který nás zasáhl ze středy na čtvrtek v noci. Některá znamení budou podrážděná, emočně rozladěná a ta další dají přednost samotě. Jak se bude vaše znamení vypořádávat s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, věřte instinktům, s nimiž se o víkendu setkáte. Ve vašem okolí jsou závistiví lidé a jeden z nich vám může pořádně zatopit. Budete se cítit deprimovaně a naštvaně. Vaše odvaha jasně vyjádřit, co si myslíte, přinese očekávané výsledky. 

Jak vyznat lásku podle hvězd? Říkáte svému partnerovi to, co potřebuje slyšet?

Jak vyznat lásku podle hvězd? Říkáte svému partnerovi to, co potřebuje slyšet?

Každý z nás prostě potřebuje jiný jazyk lásky. Co potřebuje váš partner? Toto jsou důkazy lásky pro vašeho partnera podle jeho znamení.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, možná byste chtěli strávit víkend v posteli. Posledních pár týdnů jste tvrdě makali, takže to dává smysl. Je to ta lepší varianta, než aby se vaše tělo vzbouřilo. Víkend tedy využijte pro odpočinek a relax. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Neočekávaný kontakt s milencem či milenkou ve vás zanechá nadšení a optimismus. Častější randíčka s touto osobou budou pravděpodobně zasahovat do vaší budoucnosti. Milostné vzkazy a SMS, na to zapomeňte! Tváří v tvář, milí Blíženci.