Tento víkend ještě budeme pod vlivem mystického Červího úplňku, který nás zasáhl ze středy na čtvrtek v noci. Některá znamení budou podrážděná, emočně rozladěná a ta další dají přednost samotě. Jak se bude vaše znamení vypořádávat s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, věřte instinktům, s nimiž se o víkendu setkáte. Ve vašem okolí jsou závistiví lidé a jeden z nich vám může pořádně zatopit. Budete se cítit deprimovaně a naštvaně. Vaše odvaha jasně vyjádřit, co si myslíte, přinese očekávané výsledky. 

 Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky k lásce patří, od těch cudných až po divoukou orální erotiku. Čím vás překvapí jednotlivá znamení? 

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, možná byste chtěli strávit víkend v posteli. Posledních pár týdnů jste tvrdě makali, takže to dává smysl. Je to ta lepší varianta, než aby se vaše tělo vzbouřilo. Víkend tedy využijte pro odpočinek a relax. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Neočekávaný kontakt s milencem či milenkou ve vás zanechá nadšení a optimismus. Častější randíčka s touto osobou budou pravděpodobně zasahovat do vaší budoucnosti. Milostné vzkazy a SMS, na to zapomeňte! Tváří v tvář, milí Blíženci.