Leden se chýlí ke svému konci. Poslední víkend před námi. Bude vás o víkendu hřát láska? Nebo pocítíte chlad v srdci? Získejte větší nadhled nad situacemi, které nemusí být podle vašich představ. U některých zrozenců se dostane vše do rovnováhy a jejich potíže začnou pomalu ale jistě odeznívat. Promyslete své kroky, abyste si nešlapali po štěstí. Co vám hvězdy nachystaly na tento víkend? Které znamení má pošramocené ego a které vyrazí na víkend pryč? Přečtěte si víkendový horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy Beranů mohou projít menší krizí kvůli odlišným pohledům na budoucnost. Snažte si uchovat veselou mysl, díky níž vás hned tak něco nezaskočí. Vaše finanční úspory se začínají vyplácet. Dopřejte si pořádný relax a zajeďte si o víkendu zalyžovat! Beran vyrazí na hory, ale tam si musí dát velký pozor. Co tam hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PARFÉMOVÝ SPECIÁL ZVĚROKRUHU: Zjistěte, která vůně je ta pravá pro vaše znamení

PARFÉMOVÝ SPECIÁL ZVĚROKRUHU: Zjistěte, která vůně je ta pravá pro vaše znamení

Najít oblíbený parfém trvá někdy i celý život. Parfém je součástí prvního dojmu stejně jako třeba oděv a vypovídá ledasco o osobnosti člověka. Vybíráte parfém intuitivně, nebo myslíte, že na jeho výběru mohou mít podíl i hvězdy? Podívejte se, jaká vůně se

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Nemusíte se cítit méněcenní kvůli tomu, že jste právě single. O víkendu vytáhněte kolegyňku do kina a třeba si užijete i žhavý večer. Pořád si slibujete, že ještě dokončíte nejdůležitější úkoly a pak zvolníte tempo. Bohužel se pořád něco kupí a relax je v nedohlednu. Býk půjde na rande, ale relax si neužije. Čím ho protějšek šokuje? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Ze vztahových neúspěchů se dokážete rychle otřepat. Pošramocené ego si totiž spravíte na další známosti, která číhá za rohem. Tak co o víkendu podniknete? Nepromyšlenými kroky si šlapete po štěstí. Mohli byste si totiž udělat nepřátele z lidí, kteří se vám jednou budou hodit. Přátelé se na vás mohou zlobit. Čím je umíte naštvat? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, vaše drahá polovička neprojeví takový zájem, jaký byste čekali. Není každý den posvícení. Nechte si nějaké překvapení na víkend. Nemáte však daleko k obrovskému výbuchu vzteku, který by vás ale okamžitě mrzel. Zvládnete to. Raka ignoruje jeho drahá polovička. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.