Tento víkend budeme pod vlivem sexuchtivého, magického úplňku, který nás zasáhne o sobotní noci. Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná si budou chtít maximálně užívat. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, budete se znovu radovat z vaší lásky. Váš vztah projde pozitivní transformací a své tajné sexuální touhy si budete užívat jedině se svým miláčkem. O víkendu si naplánujte nějaké adrenalinové dobrodružství. 

Je váš pan vyvolený věčné dítě, nebo usedlý páprda? Hvězdy vědí, jak to bude do budoucna

Je váš pan vyvolený věčné dítě, nebo usedlý páprda? Hvězdy vědí, jak to bude do budoucna

Konečně jste potkala svého pana pravého a těšíte se na společnou budoucnost? Hvězdy moc dobře vědí, jak takový vztah bude vypadat a co vás s tímto chlapíkem všechno čeká. Někteří muži se chovají nejen jako sloni v porcelánu, ale ve velké většině jako used

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Měsíc ve Štíru nebude k vaší lásce příliš vřelý. Doslova vás bude svádět k nevěře. Máte dostatek energie, pokud si nechcete zahrávat s vlivem úplňku, utečte s vaší drahou polovičkou někam do samoty. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Toužíte po divokém víkendu. Přímo prahnete po tom, vyzkoušet více partnerů. Na tento extrém má samozřejmě vliv úplněk. Nechcete si později vyčítat, že jste to nezkusili.