Tento víkend budeme pod vlivem sexuchtivého, magického úplňku, který nás zasáhne o sobotní noci. Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná si budou chtít maximálně užívat. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, budete se znovu radovat z vaší lásky. Váš vztah projde pozitivní transformací a své tajné sexuální touhy si budete užívat jedině se svým miláčkem. O víkendu si naplánujte nějaké adrenalinové dobrodružství. 

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Měsíc ve Štíru nebude k vaší lásce příliš vřelý. Doslova vás bude svádět k nevěře. Máte dostatek energie, pokud si nechcete zahrávat s vlivem úplňku, utečte s vaší drahou polovičkou někam do samoty. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Toužíte po divokém víkendu. Přímo prahnete po tom, vyzkoušet více partnerů. Na tento extrém má samozřejmě vliv úplněk. Nechcete si později vyčítat, že jste to nezkusili.