Tento víkend budeme pod vlivem sexuchtivého, magického úplňku, který nás zasáhne o sobotní noci. Některá znamení budou emočně rozladěná, jiná si budou chtít maximálně užívat. Jak se vaše znamení vypořádá s vlivem úplňku? A co si pro vás připravily hvězdy na víkend? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP! 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, budete se znovu radovat z vaší lásky. Váš vztah projde pozitivní transformací a své tajné sexuální touhy si budete užívat jedině se svým miláčkem. O víkendu si naplánujte nějaké adrenalinové dobrodružství. 

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Podvedl vás? Jak mu začít opět věřit? Ryby musí odpustit samy sobě, Panny hledat příčinu

Neexistuje nic tak bolestného jako pocit, že vás podvedl někdo, koho milujete a komu jste věřila. Mnohem těžší než přijmout tenhle fakt je naučit se znova důvěřovat. Dá se to vůbec zvládnout? Každé znamení zvěrokruhu k podvodu přistupuje jinak a stejně ta

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Měsíc ve Štíru nebude k vaší lásce příliš vřelý. Doslova vás bude svádět k nevěře. Máte dostatek energie, pokud si nechcete zahrávat s vlivem úplňku, utečte s vaší drahou polovičkou někam do samoty. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Toužíte po divokém víkendu. Přímo prahnete po tom, vyzkoušet více partnerů. Na tento extrém má samozřejmě vliv úplněk. Nechcete si později vyčítat, že jste to nezkusili.