Věrnost a loajalita jsou vlastnosti, které požadujeme zcela samozřejmě od druhých, přitom dost často je nedokážeme sami naplnit. Umíte být věrní (a loajální) partnerovi, přátelům či firmě, ve které pracujete? Umíte vyjádřit podporu a oddanost? A jakým způsobem to děláte? Tohle o vás říká znamení, v němž jste se narodili.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran ukazuje svou loajalitu tím, že vám vždy prokáže svou podporu a bude dávat najevo, že je tu pro vás. A pokud budete dávat najevo Beranovi, že pro vás taky hodně znamená, bude vám věrný až za hrob.

Vaše znamení horoskopu hravě prozradí, co je na vás nejvíce s.xy!

Vaše znamení horoskopu hravě prozradí, co je na vás nejvíce s.xy!

Horoskopy nám dokážou prozradit mnohé o našich osobnostech. Dozvíme se také, které naše vlastnosti jsou pro druhé pohlaví přitažlivé. Zjistěte, čím jste pro muže atraktivní vy!

Doporučené články Číst více

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou přirozeně tvrdohlaví, ovšem když mají prokázat důvěryhodnost nebo věrnost svému partnerovi či přátelům, existuje skutečně jen málo, co by pro vás Býci neudělali. Budou za vás bojovat, a když na to přijde, poskytnou vám i solidní rady. Vždycky s nimi můžete počítat, Býci vás před drsným světem ochrání rádi!

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Spousta lidí může tvrdit, že Blíženci jsou náladové bytosti dvou tváří, kterým nemůžete věřit. Ano, jejich nálady jsou někdy jako na houpačce a mění názory klidně během jedné hodiny, ale bát se nemusíte. Jsou taky extrémně loajální. Znova a znova vám věrnost a loajalitu prokážou, ovšem ještě raději budou naslouchat vašim pocitům. S Blíženci získáte někoho, kdo má zájem o to, co říkáte, a vždy se taky můžete spolehnout na jejich otevřenost a upřímnost. Pokud tedy o vás někdo bude mluvit za zády, buďte si jistí, že Blíženci tomu udělají rychlý konec.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou vždy věrní těm, které mají rádi. Svou loajalitu prokazují čestným chováním a jsou ochotní diskutovat o všem, co proběhlo už dávno v minulosti, ale zasahuje do přítomnosti. Chtějí mít vždycky čistý štít. Raci si velmi dobře uvědomují vlastní chyby a budou se bez problémů zodpovídat za to, co pokazili. Vždy se snaží dostat k hlavní příčině, aby mohli vytvořit znova vztah na silnějším základě. U Raků se nemusíte bát, že by se snažili vypadat lépe, než jací skutečně jsou.