Zdají se vám sny nebo spíte celou noc jako špalek? Je pravdou, že se dají hodnotit i sny v souvislosti se znamením. Přečtěte si, v jakých situacích se pohybují ve snu jednotlivá znamení zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pro Berany je spánek vlastně zbytečností. Nepotřebují tolik spánku jako jiná znamení. Berani mívají živé sny, často ani nevědí, zda to je sen, či realita. Nejvíce snů se jim zdá, když čelí vypjatým situacím, problémy vnikají až do jejich nitra.

Jak se zbavit špatné nálady podle hvězd?

Jak se zbavit špatné nálady podle hvězd?

Každý z nás má občas náladu pod psa, a také se to jinak projevuje. Někdo se stočí do klubíčka a hloubá, jiný nadává, s dalším není řeč. Jak je to s vámi podle znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pohodář Býk spánek prostě zbožňuje. Před spaním potřebuje klid, jinak nemůže usnout anebo mívá noční můry. Často má problémy se vstáváním.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Veselí Blíženci by dokázali proležet v posteli celý den, klidně si z ní udělají kancelář. Faktem je, že Blížencům trvá dost dlouho, než usnou.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají s usínáním problémy, když nejsou ve své posteli. Také jim nesvědčí myšlenky na problémy svých blízkých. Jakmile usnou, přenesou se na místo vzdálené tisíc mil od domova.