Každému z vás byly dány do vínku dobré i špatné vlastnosti. Podle znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme na ty dobré stránky vaší povahy, které vám ostatní závidí. Naučte se je používat a vytěžit z nich co nejvíce.

Beran (21. 3. - 20. 4. )

O Beranech je známo, že jsou nejodvážnějším znamením zvěrokruhu. Ničeho se nezaleknou, dokážou čelit jakékoliv situaci a nic jim není zatěžko. Všechna rizika zvládají s otevřenou myslí, a i když výsledek není vždy v jejich prospěch, jdou se vztyčenou hlavou neohroženě dál. Nejvíce ale dokážou své okolí okouzlit svou nápaditostí a bezprostředností.

Horoskop na dnešní den - Středa (20-05-2020) - Jsou lidé, s nimiž spolupracujete,opravdu hodni důvěry?

Horoskop na dnešní den - Středa (20-05-2020) - Jsou lidé, s nimiž spolupracujete,opravdu hodni důvěry?

Řádně se rozhlédněte po svém okolí. A pokud uvidíte, že podřízení nevykonávají nějaké příkazy, zajímejte se, z čeho to pramení. Můžete tímto způsobem odhalit cosi hrozného. Pocítíte těžkosti v zahajování nového a navíc se budou vracet staré věci.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na nikoho není takový spoleh jako na Býka. Lidé narození v tomto znamení jsou ti nejspolehlivější ze všech. Jejich velkorysost je nepřehlédnutelná. Problémy řeší s naprostou rozvahou a klidnou myslí, což jim dodává na originalitě. Jejich největší motivací je jejich vlastní úspěch.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Blíženci, to jsou neřízené střely, které se do všeho, co je baví, vrhají po hlavě. Je radost sledovat jejich nadšení, pozitivní myšlení a nespornou kreativitu ve veškerém jejich konání. Právě díky své povaze patří mezi nejoblíbenější kamarády a společníky. Neznají slovo nuda.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

U Raků je obdivuhodné jejich emoční cítění. Dokážou se vcítit do problémů druhých a vždy jim nabídnou svou podporu a pomoc. Umí se ke všemu postavit čelem a raději konají, než mluví. Jdou vždy za svým cílem - ne násilně, ale pozvolna a trpělivě. Své emoce umějí pečlivě skrývat, pokud je to nutné, ale i dát všem na vědomí, jestliže to situace vyžaduje.