Začátek ve vztahu představuje většinou ten nejkrásnější čas, kteří spolu dva zamilovaní lidé prožívají. Poznávání se, vzájemná přitažlivost a chuť trávit veškerý čas společně je přesně to, co v prvních dnech, zda měsících prožívá většina zamilovaných párů. V této fázi dokonce lidem nedělá problém dělat různé ústupky, případně chovat se jinak, než obvykle.

Intenzivní zalíbení a pobláznění druhým člověkem však nestačí na vybudování pevného a stabilního vztahu. To, s kým by vám mohl vážný vztah vyjít může napovědět i znamení zvěrokruhu. Některé znamení jsou totiž jako předurčeny být spolu a vytvořit tak harmonický pár plný pochopení a lásky.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (06-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (06-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Vodnář a Blíženci:

Vášeň, dobrodružství a objevování stále nových a nepoznaných věcí je přesně to, co ve vztahu těchto dvou znamení nikdy nechybí. Blíženci i vodnáři nemají rádi stereotypy a právě proto jsou otevření novým zkušenostem. Umí se krásně doplňovat a žít ve velmi harmonickém vztahu.