Jste někdy až moc velká citlivka, nebo ve vztahu hledáte spíš logiku? Hádáte se rádi, nebo se snažíte všem zavděčit? Podívejte se, jaký typ partnera jste podle znamení zvěrokruhu a na čem byste měli ještě zapracovat!

Vodnář

Vodnáři jsou ve vztahu nezávislí jako americký Den nezávislosti. Nikdy nepotřebujete, aby vám kdokoliv pomáhal, všechno zvládnete sami. Jako partneři sice láskyplně pečujete o svůj protějšek, pokud vás ale jednou zradí, tak má utrum. Druhé šance už nedáváte, na nesmysly totiž nemáte čas. V posteli jste však velká zvířata.

Horoskop na dnešní den - Sobota 13-02-2021 - Je vám podezřelé, že partner v poslední době nejeví moc zájmu o erotiku...

Ryby

Největší citlivky, které si k sobě člověk může najít! Máte v srdci tolik lásky a dobroty, až z toho jeden má glykemický záchvat. Bohužel i kvůli tomu narážíte občas na pěkné blbce. Nebo si je jednoduše vybíráte sami. Své partnery však dokážete naplnit takovým štěstím, že o ně fakt nouzi mít nebudete. Můžete se tedy s klidem vykašlat na někoho, kdo vás zradí.

Beran

Co vám budeme povídat, není radno si s vámi moc zahrávat. Váš partner se raději bude vyhýbat hádkám s vámi. Když se do toho totiž opřete, nejste k zastavení a mnohdy i omíláte jednu věc pořád dokola. Kdo s vámi má mít trpělivost, to tedy nevíme. Upřímnost se cení, ale náladovost a výbušnost už tolik ne.