Vánoce se kvapem blíží a nás za měsíc čekají dny s cukrovím a dárky pod voňavým stromkem. Tuto rodinnou idylku si představuje snad každý, avšak většinou realita vypadá úplně jinak! Nejen velký stres, ale i nevhodné dárky mohou narušit nejen Štědrý večer. Pokud váháte, co vašim blízkým koupit na Vánoce, zaměřte se na jejich znamení zvěrokruhu! Tyto věci rozhodně ale nekupujte!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Lidé narození pod planetou Mars jsou hodně aktivní, takže jestli se chystáte, že jim koupíte pyžamo a nebo domácí papuče, nejspíš nebudou vůbec nadšení. Doma totiž tráví celkem málo času. Většinou stejně přijdou rozhicovaní z posilky, takže na nějaké teplé bačkory je neužije.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (18-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (18-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je nejhorší, když jim dáte najevo, že by měli konečně shodit přebytečná kila, která za poslední měsíce nabrali. Rozhodně si tedy odpusťte nějaké odtučňovací kúry nebo zpevňující krémy. Permanentku do fitness centra už vůbec nezkoušejte! Býci jsou gurmáni a prostě rádi jedí.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci rozhodně nesnášejí nudné a praktické dárky. Pánvičkou na vaření nebo fénem rozhodně pohrdnou, potřebují, aby dárky měly nějakou jiskru. Tyto věci vám zaručeně hodí na hlavu se slovy, že si takové kraviny mohou pořídit sami!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Citlivý Rak bude mít snad problém se vším, co dostane. Je totiž hodně vybíravý a jen tak někdo se mu nezavděčí. Za žádnou cenu mu však nekupujte masáž nebo kurz vaření. Nemají rádi, když někam musí chodit sami, takže by je to akorát znervózňovalo.