Ať již vědomě, či úplnou náhodou si s přispěním trigonu Pluta se Sluncem hned zkraje týdne ověříte, že máte nejen velký vliv na ostatní a na jejich mínění, ale i okolní dění. Dokonce jako rovný s rovným dokážete jednat s lidmi ve vyšším postavení nebo s velkou mocí.

Nevíte-li kam se vrtnout, pořád se perete se stejným problémem nebo se plahočíte za něčím bez zjevného výsledku, změní se to. Ve čtvrtek 17. září hodinu po poledni Měsíc vpluje do náruče Slunce a nastane novoluní v Panně. Tato dvě světla se sejdou ve třetím dekanu, jemuž vládne Merkur, který vám propůjčí hluboký „orlí vhled“. Když k tomu přičtete, že znamení Panny je mimořádný analytik, mistr plánování a logického uvažování, vyplatí se vám promyslet novou strategii a také si sepište, co podniknete v příštích dnech.

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Máte spadeno na muže ze svého okolí? Podívejte se Jací milenci jsou muži podle zvěrokruhu?

Milujete muže ve znamení Býka? Jistě vás potěší jeho romantická duše, upravenost a odhodlání vás získat.

Doporučené články Číst více

Seznam to bude patrně předlouhý, ale promyšlený do detailu, bez jediné chybičky, a díky tomu uvedete do pohybu i aktivity, nad kterými jste pomalu začali lámat hůl. S novoluním bude harmonicky propojený cílevědomý a stabilizující Saturn, který se postará o to, aby nic z toho, do čeho se pustíte, vymyslíte či odstartujete, nevyšumělo do ztracena.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máte-li nejistou práci nebo neodpovídá vašemu vzdělání, tento týden je ideální na změnu. Najdete stabilní zaměstnání, které vám dokonce umožní začít si budovat kariéru. Určitě byste se ale měli zamyslet nad svým denním režimem, zejména když vás něco například ráno permanentně stresuje, s pomocí praktické Panny to dokážete změnit. Rovněž zapracujte na fyzické kondici, ať jste připravení na podzimní plískanice.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Jste-li single, budete naladění na romantickou frekvenci, a když nebudete vysedávat doma, určitě potkáte spřízněnou dušičku. V roli rodičů byste se ale měli krotit, budete mít totiž sklon nakládat na potomky víc povinností, než unesou, což jim může školu zprotivit, tak jim alespoň ve volném čase dopřejte dostatek svobodného prostoru. Dobrá zpráva pro jedince, kteří museli „zmrazit“ aktivity ve vztahu s cizinou, zní, že se naskytne řešení, dokonce je možné, že vyrazíte za hranice.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pusťte se doma do generálního úklidu. Budete až neuvěřitelně pečliví, metodičtí a praktičtí, takže důkladně vysmejčíte každý kout, a hlavně vyhodíte věci, které roky nepoužíváte, jen je schováváte „pro strýčka Příhodu“, a tak zbytečně zabírají místo ve skříni či garáži. Tento týden je totiž pro vaše znamení poslední v tomto roce vhodný k tomu, abyste vybudovali domov, kam se budete nejen vy, ale celá rodina rádi vracet, protože tam najdete bezpečí a prostor k odpočinku.

6 znamení horoskopu, která vás nechají za sebou rychleji, než stihnete říct ex

6 znamení horoskopu, která vás nechají za sebou rychleji, než stihnete říct ex

Jsou znamení, která se budou každým citovým odloučením trápit měsíce, a pak znamení, která řeknou sbohem a ani u toho nemrknou. Která to jsou?

Doporučené články Číst více

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zejména když vás poslední dobou v diskusi vždycky někdo umlčel, tento týden to bude přesně opačně. V pohotovosti bude vaše šedá kůra mozková a horoskop vám ještě k tomu nadělí brilantní výřečnost. Iniciujte tedy rozhovory a jednání, které v minulosti nedopadly podle vašich představ, nebo zůstaly s otevřeným koncem. Tentokrát budete mít hlavní i poslední slovo vy a to, co vypadalo beznadějně, se otočí ve váš prospěch.