Věříme, že jste se s nikým nepohádali, hvězdy totiž rivalitu předpovídaly. Zpět ale nehleďte, užívejte si měsíc lásky plnými doušky. Komu to na poli milostném pokvete? Čtěte v našem týdenním horoskopu.Jste zvědaví, co vás čeká? Přímo pohádkové dny uprostřed týdne, o čož se postará harmonická vazba Neptuna se Sluncem. Třeba po delší době zajdete na výstavu, do divadla nebo se doma zaposloucháte do oblíbené hudby. Jste-li intuitivní, vaše psychické schopnosti ještě vzrostou.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Na svůj život, a hlavně lidi kolem sebe, se začnete dívat z úplně jiného úhlu. Existují-li jedinci, kteří se radují z každého vašeho neúspěchu a občas vás i za zády pomluví, zjistíte, o koho jde. Dotyčné šikovně vyprovokujete k akci, aby si udělali ostudu. To se vám podaří a ke konci týdne se na jejich účet zase pobavíte vy.

Býk (20. 4.–21. 5.)

Až do středy se nezapojujte do hovorů na veřejnosti ani internetových diskusí. Některé výroky by vás tak naštvaly, že byste probděli nejednu noc! Od čtvrtka budete svědky úžasných, ale záhadných jevů, které nejde racionálně vysvětlit. Ani se o to nesnažte, jen se pozorně dívejte. Do kontaktu s tajemnem se totiž vaše znamení opět dostane až příští rok! Býk by se měl vyvarovat všech diskusí na internetu, a to nejméně do středy

Vyznání lásky podle zvěrokruhu: Tohle uslyšíte, pokud vás skutečně miluje

Vyznání lásky podle zvěrokruhu: Tohle uslyšíte, pokud vás skutečně miluje

To, co říkáme, může lásku přivolat i zabít. Víte, čím se vám zrozenci jednotlivých znamení budou snažit vlichotit? A jak poznáte, jestli vás chtějí dostat jen do postele, nebo si s vámi plánují celý život? Tyto věty říkajáí, když vás milují z celého srdce

Doporučené články Číst více

Blíženci (21. 5.–21. 6.)

Potřebujete-li zhubnout, každý den se aspoň trošku hýbejte a koncem týdne vám už oblečení bude volné. K intenzivnímu spalování tukových zásob přispěje Mars ve vašem znamení. V zaměstnání popusťte uzdu fantazii a klidně si na poradách pusťte pusu na špacír. Vaše nápady totiž budou chytré, a hlavně snadno realizovatelné.