Každý máme své chyby a někdy si je ani neuvědomujeme. Tak co, Lvi, jste opravdu drama queen? A co vy, Blíženci, nenakládáte s pravdou moc lehkovážně? 

Beran

Pýcha, choleričnost, nerozvážnost. Lidé ve znamení Berana jsou dosti sobečtí a orientovaní bývají zpravidla na sebe. Když to tak není a když nejsou středem pozornosti, velmi rychle se vytočí. Mnohdy udělají unáhlená rozhodnutí, které později v konečném důsledku litují (ne vždy si to však přiznají).

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Milujete noční život? I na tomhle se podílí vaše znamení zvěrokruhu

Lidé se dělí do dvou skupin. Na ranní skřivany a noční sovy. O sovách je známo, že zůstávají rády vzhůru do pozdních nočních hodin. Tito lidé mají navíc pocit, že právě v noci pracují nejefektivněji. Zda patříte ke skřivanům nebo sovám ovlivňuje také znam

Doporučené články Číst více

Býk

Opatrnost, lenost, sobectví Býci jsou sice velmi praktičtí lidé, ale své schopnosti kvůli své lenosti mnohdy nevyužívají naplno. Charakterizuje je také možná až přehnaná opatrnost a to, že nikdy se nepouštějí do věcí, které jsou "zdarma" - Býci jsou totiž velcí materialisté.

Blíženci

Neustále opakování stejných příběhů, lháři, špatní posluchači. Blíženci sice jsou velmi společenskými osobami, ale problém je v tom, že ne každý s nimi čas tráví rád - neustále dokola totiž mluví o stejných věcech a navíc jsou mizerní posluchači. Jejich zlozvykem je také lež.

Rak

Náladovost, setrvávání v komfortní zóně, neschopnost dát věcem volný průběh Lidé ve znamení Raka jsou často příliš citliví a až příliš starostliví, což je však činí náladovými, pokud se jim něco "znelíbí". Bývají také až příliš závislí na nějakém členu rodiny či na příteli a mívají až nezdravou potřebu držet se minulosti.