Každý máme své chyby a někdy si je ani neuvědomujeme. Tak co, Lvi, jste opravdu drama queen? A co vy, Blíženci, nenakládáte s pravdou moc lehkovážně? 

Beran

Pýcha, choleričnost, nerozvážnost. Lidé ve znamení Berana jsou dosti sobečtí a orientovaní bývají zpravidla na sebe. Když to tak není a když nejsou středem pozornosti, velmi rychle se vytočí. Mnohdy udělají unáhlená rozhodnutí, které později v konečném důsledku litují (ne vždy si to však přiznají).

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (29-09-2019) - Dnes chcete vůči ostatním lidem až příliš prosazovat vlastní sílu a rozum....

Býk

Opatrnost, lenost, sobectví Býci jsou sice velmi praktičtí lidé, ale své schopnosti kvůli své lenosti mnohdy nevyužívají naplno. Charakterizuje je také možná až přehnaná opatrnost a to, že nikdy se nepouštějí do věcí, které jsou "zdarma" - Býci jsou totiž velcí materialisté.

Blíženci

Neustále opakování stejných příběhů, lháři, špatní posluchači. Blíženci sice jsou velmi společenskými osobami, ale problém je v tom, že ne každý s nimi čas tráví rád - neustále dokola totiž mluví o stejných věcech a navíc jsou mizerní posluchači. Jejich zlozvykem je také lež.

Rak

Náladovost, setrvávání v komfortní zóně, neschopnost dát věcem volný průběh Lidé ve znamení Raka jsou často příliš citliví a až příliš starostliví, což je však činí náladovými, pokud se jim něco "znelíbí". Bývají také až příliš závislí na nějakém členu rodiny či na příteli a mívají až nezdravou potřebu držet se minulosti.