Chtěli byste si v příštím roce najít novou lásku? Nebude to jednoduché, ale poradíme vám, jak toho docílit na základě vašeho znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Zpomalte! Nechtějte mít někoho za každou cenu. Pokud budete na všechny kolem sebe tlačit, aby s vámi chodili, nikdo vás nakonec nebude chtít. Prožívat život můžete nějakou chvíli dobře i bez partnera. Dělejte to, co máte v životě rádi a užívejte si maličkostí. Spontánně se vrhejte do dobrodružství, choďte se s přáteli bavit. Uvidíte, že se nakonec někdo, kdo vám padne kolem krku, objeví. Ve vašem případě je potřeba mít trpělivost.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (12-03-2020) - Stále máte podezření, že někdo něco tajně kutí proti vám...

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (12-03-2020) - Stále máte podezření, že někdo něco tajně kutí proti vám...

Odkud se berou tyhle vaše nápady? Nedůvěřivé nastavování uší a čmuchání vám nic nepřinese, protože je těžké najít to, co ve skutečnosti neexistuje. Je snaha utéci od povinností a větší chuť přebývat s rodinou.

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Přijměte fakt, že o lásce toho moc nevíte. Nejlepší bude, když potkáte někoho podobného, což se nutně stát nemusí. Z toho důvodu buďte pokorní a kvůli tomu, že hned někoho nemůžete najít, nesnižujte své požadavky na protějšek. Víte, že si zasloužíte hodného partnera, který vás bude mít opravdu rád. Nebuďte nervózní z toho, že hned někoho takového nemůžete najít. Na svých nárocích nic neměňte a nechte to volně plynout.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Pamatujte si, že nemůžete brát všechno tak vážně. Dokonce ani partnerské vztahy ne. Když budete mít o potenciálním partnerovi pochybnosti, řekněte svému mozku, ať je raději zticha. Uvědomte si, že protějšek má taky své potřeby. Naučte se ve vztazích dělat kompromisy. Pokud se vám to nepodaří, lásku na celý život nikdy nenajdete.

Rak (22. 6. – 22. 7.). 

Pokud toužíte po získání protějšku na celý život, více se lidem kolem sebe otevřete. Nemějte strach říct ne a prosadit si ve vztahu s druhým člověkem svůj názor. Nechcete se nechat přece pořád vláčet. Pokud se vám potenciální partner nezdá, neustupujte do kouta, odmítněte ho. To zvládnete!