Nový rok znamená také nové předsevzetí. Toto si řekne snad každý a to hned v první den nového roku. Každý má mnoho plánů a vizí jak udělat nový rok lepším. Nicméně mnoho lidí neví jak začít, neví jak proměnit své sny na realitu. My pro vás máme něco ke každému znamení od známé psycholožky Tamary Trusseauovej. Čtěte a zjistěte se nač byste měli v roce 2019 zaměřit.

BERAN

To, nač byste se měli letos zaměřit, je začít znovu. Pokud máte za potřebu řešit cizí vztahy a vaši známý vás neustále berou jako vztahového poradce, je načase, abyste s tím přestali. Berte všechny vztahy objektivní. Ve vztahu obnovte všechny pocity a uvidíte, že svitne na lepší časy. Pro beranů přichází vhodné období na nové lásky či přátelství.

Horoskop lásky: Kdo se hodí k Rakovi, s kým si bude rozumět?

Horoskop lásky: Kdo se hodí k Rakovi, s kým si bude rozumět?

Rak je vodní znamení plné emocí, které ovšem kombinuje s analytickým myšlením a logickým uvažováním. Vztahy jsou pro Raky velmi důležité, potřebují milovat a být milováni. Kdo se k nim hodí? Mrkněte na video v úvodu článku.

Doporučené články Číst více

BÝK

Rázně a povzbudivé rozhodnutí vám pomohou k lepším příležitostem například v práci. Tento rok se vám bude dařit iv oblasti vzdělání, budete dosahovat produktivní výsledky. Uznání základních životních priorit a pochopení priorit dnešní doby ve vašem životě v roce 2019 vytvoří harmonii.

BLÍŽENCI

Sebevědomí a nezávislost je to, co vám letos třeba, abyste dosáhli pozitivní změny v roce 2019. Pokud se rozhodnete tento rok podnikat, je to správná volba. Rok 2019 bude blížit v tomto směru přát a přinese mimořádně zajímavé výsledky.

RAK

Smysl reflexe a vnitřní analýza mohou být na začátku vašeho roku velmi rozhodující. Potřeba větší osobní realizace může pozitivně ovlivnit vaše kreativní příležitosti. Rak bude mít rok plný dobrodružství, ambicí a optimismu.