Každý nový měsíc s sebou přináší určitý soubor očekávání a cílů, kterých bychom chtěli dosáhnout. Podle astrologů jsou ale naše tužby z velké části ovlivněny postavením hvězd. Co nám připravil na listopad?

Beran

Během listopadu prožijete úplné znovuzrození, a to jak co se duševních, tak fyzických sil týče. Každé nově narozené dítě je nezkušené a zranitelné. Nový pramen energie může utopit některé důležité zprávy, kde se dostanou k vašim uším. Užívejte si všechny endorfiny, které budou kolovat ve vašich žilách, ale nezapomeňte být pozorní a citliví na detaily. Jinak byste mohli přehlédnout, že někdo z vašich blízkých je raněný a cítí se méněcenný.

Horoskop na dnešní den - Úterý (23-06-2020) - Chovejte se racionálně a rozumně.

Horoskop na dnešní den - Úterý (23-06-2020) - Chovejte se racionálně a rozumně.

Pokud udržíte svou představivost v mezích, určitě se zvětší stav vašeho konta. Jen se nepokoušejte získat názor expertů, sami se musíte rozhodnout, co dále dělat. Vzroste úroveň agresivity a vznětlivost, později více štědrosti.

Doporučené články Číst více

Býk

V listopadu bude na vzestupu vaše tvůrčí nadání a inspirace. Neznamená to ale, že se hned musíte přihlašovat do nějaké literární soutěže. Úspěch je zaručen, pokud se třeba pustíte do psaní výroční zprávy, rozhodnete se napsat na úřad nebo třeba jen pošlete vzkaz oblíbenému herci nebo kamarádovi. Na vysoké úrovni budou také vaše řečové schopnosti. Z toho, jak popíšete kamarádům včerejší díl seriálu, si sednou na zadek.

Blíženci

Blíženci by měli pamatovat na to, že dlouhá období klidu se střídají se zemětřesením. Pokud jste právě jedno takové zemětřesení zažili doma nebo v práci, pravděpodobně už jste si po zbytek měsíce svou dávku vzrušení a nejistoty vybrali. Připravte se ale na to, že nudný podzimní měsíc vás rozhodně nečeká. Pro všechny případy si zjistěte, jak rychle u vás mohou být hasiči.

Rak

Raci se celým listopadem prozpívají a protančí. Budete připomínat kvetoucí strom plný energie, jehož sladký nektar láká včelky a motýly. Láska i vztahy budou dokonale harmonickým koncertem, ve kterém k sobě všechny nástroje ladí.