Vodnář

Lidé narození v tomto znamení zvěrokruhu jsou považováni za nejintrovertnější. Svoje emoce jen málokdy sdílejí, stejně tak mlčí o svých pocitech, smutku a chmurných okamžicích. Překvapivě jim ale nevadí hovořit o tom, co jim udělalo radost, šťastné prožitky sdílejí celkem snadno. V neposlední řadě není pravda, že by si Vodnář neuměl užít zábavu, jen si ji představuje jinak, tam, kde je méně vzruchu.

Ryby

Nevadí jim dlouhé mluvení, ale dávají si záležet na tom, aby neprozradily své vnitřní pocity a tajemství. Ironií je, že lidé patřící k tomuto znamení zvěrokruhu se vlastně považují za extroverty, i když jsou ve skutečnosti pravý opak. Ryby jsou totiž kreativní a přátelské, vždy inspirují ostatní a nevadí jim ani izolace, protože si vždycky najdou něco, co je zabaví.

Horoskop na dnešní den - Pátek (21-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (21-12-2018)

Dnes by vám mohly něco vynést sázky a losy

Doporučené články Číst více

Štír

Štíři patří k velkým introvertům, kteří svoje pocity nedávají najevo. Rádi si svoje nápady nechávají pro sebe a necítí potřebu neustále sdílet svoje pocity s ostatními. Neměli bychom se ale mýlit, že nemají rádi zábavu. Rádi se baví a někdy se dokážou docela pěkně odvázat a otevřít.