Zjistěte jeho znamení zvěrokruhu, a my vám prozradíme, jaké vlastnosti na něm budete milovat!

BERAN

Pokud chcete odvážného, statného kluka, který nebude váhat se za vás poprat, býk bude tím pravým! Oceníte také jeho rozhodnost, akční povahu a mimořádnou sexualitu!

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (13-10-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK

Milý usměvavý kluk ve stylovém módním outfitu, co vám neustále bude nosit krásné dárečky a pozornosti, to je býk! Má vytříbený vkus, smysl pro pořádek, je štědrý, navíc rodinný typ, takže se na něj můžete spolehnout.

BLÍŽENCI

S klukem ve znamení blíženci si vždycky skvěle pokecáte, a to téměř na jakékoli téma. Je komunikativní, inteligentní a má skvělý smysl pro humor. Dokáže se navíc rychle přizpůsobit novému prostředí. Vaše rodina a přátelé si ho tak rychle zamilují!

RAK

Nenapravitelný romantik! To je typický rak. Když se do vás zamiluje tenhle kluk, bude vám skládat básně, říkat dojemná vyznání, nosit růže. Udělá pro vás naprosto cokoli, neboť jste jeho největší láska.