Podnikáte a cítíte se v tom, co děláte, jako ryba ve vodě? Anebo vám vyhovuje klasický zaměstnanecký poměr a jste rádi, že otěže vedení a rozhodování za vás přebírá někdo jiný? O tom, zda máte talent pro podnikání, nebo ne, dokáže hodně říct právě vaše znamení zvěrokruhu. Následující znamení jsou pro podnikání jako zrozená. Jste i vy mezi nimi?

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Proč jsou podnikatelé ve znamení Kozoroha v tom, co dělají, tak dobří? Především díky tomu, že dodržují termíny, respektují deadliny anebo dodávají slíbené zboží včas. Neodkládají nic "na potom", podnikají okamžité kroky. Kozorohové dodržují předem promyšlený plán, s rozvahou vždy zvažují všechna pro a proti. A když jim všechno nejde podle plánu, hledají vždy vhodnou alternativu.

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Váhy narazí na podvodníky, Ryby, hlídejte si peníze! A vy?

Stejně tak vytáhne na světlo nejskrytější tajemství, z nichž máte povědomý strach, a nejspíš souvisejí s láskou, vztahy a sexem. Poté podle mytologie zamíří do podsvětí, aby všechen balast, který škodí psychice, navždy pomyslně pohřbila. Ke konci týdne se

Doporučené články Číst více

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Blíženci jsou skvělými podnikateli hlavně kvůli tomu, že instinktivně vědí, jakým způsobem mluvit a jednat s lidmi. Blíženci jsou ale příjemní a přátelští, ani jako podnikatelé nepoužívají ke vzájemné komunikaci lži a přetvářku. Na přístup Blíženců-podnikatelů jejich zákazníci reagují velmi pozitivně. Blíženci totiž vědí, jak svým zákazníkům podat zdánlivě co nejlepší nabídku. Podnikání je pro Blížence rutinní záležitostí, někdy ale potřebují obrovskou změnu či zvrat, jinak se začnou nudit.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Také Váhám se velmi daří v podnikání. A to proto, že se na všem snaží najít pouze to pozitivní. Když něco v podnikání nefunguje, chtějí svou činnost znovu dostat do rovnováhy. Váhy se snaží zjistit, kde se stala chyba a co mohou udělat jinak, aby tuto chybu v budoucnu opět nezopakovaly. Váhy pracují efektivně, ovšem nesmí se dostat do slepé uličky. Když se jim v podnikání daří a mají z něj radost, dokážou ve své činnosti zabrat ještě víc.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvi jsou výrazné osobnosti, pro které je typická důvěryhodnost a obrovská vytrvalost. Proto jsou tak skvělými podnikateli. Když zaberou, svou lví sílou jsou schopni zvrátit i své bývalé pracovní neúspěchy. Lvům se skvěle podniká ve větším týmu lidí. Z ostatních jsou totiž schopni dostat jenom to nejlepší. Toto znamení si díky svým výjimečným vlastnostem dokáže pěstovat také úspěšné obchodní vztahy. Obchodovat se Lvem je zkrátka potěšení.