Začíná ta nejlepší doba, kdy si můžete naplno užít teplo domova! Víte, na co se můžete těšit ve vztazích s nejbližšími? Tarotové karty vám prozradí, jaký bude váš rodinný život v těchto sychravých dnech!

Beran

Karta Eso holí vám přináší ohromnou dávku energie, aktivity a tvořivé síly. To všechno můžete nádherně využít nejen pro zvelebování vašeho domácího hnízdečka, ale také pro vymýšlení nových způsobů, jak prožít volný čas s rodinou, jak potěšit své nejbližší. Vaše dobré nápady budou mezi vašimi nejbližšími slavit úspěchy a všichni budou nadšeni vaší činorodostí – nejen děti, ale i dospělí, a to už je co říct! Jen si dávejte pozor, ať si toho v tvořivém elánu na sebe nenaberete až přespříliš. Nezapomínejte, že pořád jste jen člověk a potřebujete taky někdy odpočívat. Nebojte se delegovat některé úkoly na partnera nebo větší děti. Uvidíte, že je to bude nakonec překvapivě bavit, zvládnou to podle vašich představ, a ze společného tvoření budete mít všichni ohromnou radost!

Velký rozmnožovací horoskop je tady: S kým do toho praštit?

Velký rozmnožovací horoskop je tady: S kým do toho praštit?

Zima se pomalu chýlí ke konci, a přestože nízké teploty nás zatím neopouštějí, neznamená to, že se nemůžeme potýkat se splašenými hormony. Hvězdy nám napoví, s kým do toho teď praštit a komu se radši vyhnout obloukem.

Doporučené články Číst více

Býk

Karta Devět pohárů vám věští velmi příjemné a po citové stránce naplňující období, máte se tedy na co těšit. Rodinné vztahy budou jen tak kvést a s nejbližšími si užijete spoustu příjemných chvil a krásných zážitků. Společné rodinné večery a víkendy se ponesou ve znamení harmonie a souladu a domů se budete po práci vždy ohromně těšit, protože budete vědět, že vás tam čeká láskyplná atmosféra, kde načerpáte novou energii a dobrou náladu. Přesně tak, jak to má být! Že to zní až příliš idylicky a musí to mít nějaký háček? Možná jeden by se našel, ale opravdu jen drobný: Dávejte si pozor, ať zbytečně neotevíráte rozhovory o složitých tématech, ve kterých se vaše rodina dlouhodobě neshodne. Budete v pokušení začít to teď řešit, ale nezkoušejte to, protože ještě nepřišel ten správný čas. Jen by vám to zbytečně narušilo dobrou náladu!

Blíženci

Karta Milenci znamená velmi důležité události, které budou mít pro vaši rodinu zásadní význam. Ale nemějte obavy, protože se bude jednat pouze o dobré zprávy! Někdo z vašich nejbližších příbuzných, nebo možná i vy sami, bude řešit záležitosti spojené s novým partnerem! Bude se jednat o vážnou známost a důležité rozhodování se bude týkat zasnoubení, sňatku, společného bydlení nebo založení rodiny. V takovém zásadním životním kroku bude osoba, o kterou se jedná, potřebovat podporu láskyplného rodinného kruhu. Partnerství totiž neznamená pouze vzít si jednoho člověka, ale zároveň se propojují i celé dvě rodiny! Když vám tedy vaše dospělá ratolest, nebo váš sourozenec oznámí, že se bude ženit či vdávat, ujistěte ho či ji, že je to dobré rozhodnutí. A pokud jste to vy, kdo si našel vážnou známost, neotálejte představit svoji lásku vašim nejbližším!

Rak

Karta Velekněžka vám radí spolehnout se v rodinných záležitostech plně na svoji intuici a vnitřní hlas. Když nad některými věcmi přemýšlíte hlavou a racionálně, chvílemi cítíte nejistotu, ale ve skutečnosti vaše vyšší vnitřní já dobře ví, jaká je správná cesta a v čem spočívá hlubší smysl událostí, které se vám dějí. Dejte tedy na své city a důvěřujte jim! Ve vztahu k vašim příbuzným se teď něco jakoby promění a posune na novou úroveň kvality. Najednou pocítíte pochopení a soucit k lidem, kteří vás až doposud svým chováním vytáčeli. Budete schopni laskavě a empaticky řešit komplikované a dlouhodobé rodinné neshody. A když se objeví nějaký problém, obrátíte se nejraději na vyšší síly, které vám poradí nejlépe. Věštění z karet, horoskopy, kyvadlo, to všechno vám teď dá nejlepší a nejpřesnější odpovědi na vaše otázky!