Do konce roku zbývá jen pár týdnů a je jen otázkou, jestli stihnete dořešit záležitosti, které se v tomto roce otevřely. Čeká vás ještě nějaká změna, nebo budete mít klid až do Silvestra? Zeptali jsme se karet, co vás čeká a nemine.

Beran

Naučíte-li se chápat, kdy je nutné podřídit své osobní potřeby ostatním, dokážete mnohem lépe fungovat. Přizpůsobit se neznamená projevit slabost, ale naopak moudrost a pochopení. Ve vašem nejbližším okolí se nachází jistá osoba, která vám poskytne spoustu různých rad, ale bohužel bez dobrých úmyslů, jejím cílem je uškodit vám, jak nejvíc to půjde. Vy se ale nedáte obalamutit, prokouknete její zlomyslné intriky a pěkně s ní zatočíte. Pocit zadostiučinění vás bude hřát na duši po celý den.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (21-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Úterý (21-01-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk

Karta poukazuje na váš pocit nesvobody, který pramení z toho, že vás okolí značně svazuje při dosahování vašich cílů. Uvědomte si, že vaše nespokojenost pramení hlavně ze zaujatosti. Napadlo vás někdy, že chyba může být ve vás, a ne v těch ostatních? Vyvarujte se příliš extrémního chování, naučte se sebekontrole a střídmosti. Opatrnost i rozvaha patří k základním znakům moudrosti, nikoli zbabělosti. Pokud nedokážete žít v harmonii se sebou samým i se svým okolím, nikdy svých cílů nedosáhnete.

Blíženci

Do vašeho života vstoupí událost, která významně ovlivní vaši budoucnost. Teď není čas na to, abyste seděli v koutě, buďte aktivní a snažte se plně využívat své schopnosti, protože jen tak můžete dosáhnout úspěchu. Ať už na vás čeká nový partner, změna zaměstnání či stěhování na druhý konec světa, nenechte se tím zaskočit a poperte se s tím, jak nejlíp umíte. Osud vám sice postaví do cesty několik nepříjemných překážek, vy se ale nevzdáte. Pozor na sklony k egoismu, které vám komplikují život!

Rak  

Devět pentaklů vám přináší úspěch v materiální i milostné oblasti. Neberte bohatství a majetek jako samozřejmost a věnujte se také duchovním otázkám, jinak se velmi rychle ocitnete ve stavu stagnace. Díky radosti z dosažených úspěchů vám narostou křídla, na nichž se budete vznášet vysoko nad ostatními. Vyvarujte se však toho, abyste se dívali spatra na lidi, kteří neměli tolik štěstí jako vy. Dejte si pozor, abyste se v euforii zbytečně nezahltili povinnostmi, které nakonec nedokážete splnit.