Každý člověk má nějaké obavy, strachy nebo něco, za co se stydí: zkrátka tajemství, která o sobě jen tak na potkání rozhodně nevykládá. Co skrývají jednotlivá znamení horoskopu? To vám prozradíme v následujícím článku.

Snad všichni mají nějakou slabinu, zlozvyk, zkrátka něco, co je na nich samotných rozčiluje a neradi se k tomu před ostatními přiznávají. I jednotlivá znamení zvěrokruhu mají tajemství, která by s ostatními raději příliš nesdílela. Co skrývají Blíženci, Kozoroh nebo třeba Ryby?

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-04-2020) - Dnešní den velmi přeje reflexi a různým shrnutím.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (02-04-2020) - Dnešní den velmi přeje reflexi a různým shrnutím.

Určitě budete mít chuť bilancovat události několika posledních týdnů. I kdyby to nedopadlo nejlíp, nic si z toho nedělejte. Před vámi je ještě spousta báječných šancí. Lepší budou efekty společných činností, než v oblasti soukromých zájmů.

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani nejčastěji tají citlivé a měkkosrdcaté já, které se skrývá za jejich živelnou a uspěchanou slupkou. Ve společnosti působí jako sebevědomý tajfun, který nic nerozhází. Ale i je mrzí ošklivá slova a čas od času dojedou na svoji horkou hlavu: nějak se v afektu rozhodnou a pak je to trápí. Navíc tají veškeré své neúspěchy, protože si je berou velmi osobně a hodně si za ně nadávají: jak se jim, nedostižným Beranům, mohlo něco nepodařit?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci někdy skrývají svoje snobství. Většina z nich mezi snoby skutečně patří, užívají si věci „na úrovni“ a často pohrdají tím, co podle nich tohoto formátu nedosahuje. Protože ale nemají rádi konflikty a raději jsou s lidmi zadobře, tyto odsudky tají. Často také ukrývají nervozitu, třebaže navenek vypadají naprosto klidně. Mají pocit, že kdyby ji dali najevo, spadne jim nebe na hlavu, takže ji raději dusí někde v sobě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Velkým tajemstvím Blíženců je nevelká sebedůvěra. Na ostatní působí dojmem, že je nic nerozhází, poradí si v každé situaci a mají odpověď na každý rýpanec. Pravda je, že tahle slupka někdy skrývá dost nejisté jádro. Běžný smrtelník to ale nepozná, protože snad každý Blíženec odmalička ví, jak svou slabost zamaskovat upovídaností a zdánlivou otevřeností. Rozhodně jim neříkejte, že o jejich tajnostech víte – jen na ně berte ohledy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vždy ochotní a nesobečtí Raci tají, že toho často mají plné zuby. Někdy je rozčiluje, jak si z nich všichni dělají vrbu a počítají s jejich pochopením a soucitem. Skrývají, že jejich zásoby laskavosti a porozumění nejsou nevyčerpatelné a že jsou také jenom lidé. Tohle tajemství se někdy projevuje neobvyklými koníčky, které byste do Raků neřekli: poslouchají tvrdý metal, chodí cvičit drsné bojové sporty nebo se odpoledne po práci jezdí vykřičet do lesa.

Horoskop na dnešní den - Sobota (05-10-2019) - Ti, kteří říkají, že žijete pro svou práci, mají pravdu.

Horoskop na dnešní den - Sobota (05-10-2019) - Ti, kteří říkají, že žijete pro svou práci, mají pravdu.

Obzvlášť, když je to práce, která vám sedí a kterou máte rádi. Zapomínáte pak na všechno kolem. To, že se z vás stávají podivíni - ani nepozorujete. Bylo by dobré se soustředit na záležitosti, souvisící s psychikou a duchovnem.

Doporučené články Číst více