Štěstí je křehká věc, prchavý pocit, který se někdy objeví a často si ho ani nevšimneme. Někdy si ale po něm zcela zbytečně šlapeme. Znamení horoskopu vás ale může nasměrovat... v lásce i v životě. 

Beran (21. 3. - 20. 4.)


Štěstí najdou Berani, kteří dokážou zmírnit svou ohnivou a prudkou povahu, a naučí se občas fungovat jako hromosvod - když přijde bouře, všechny hromy-blesky třeba uzemnit. Chladná hlava a nalezení rovnováhy mezi dvěma extrémy je někdy největší zbraň. Určitě se však nesnažte váš vnitřní oheň zcela uhasit, ztratili byste svou jiskřivou jedinečnost.
Spíše se pokuste pouze obrousit ostré hrany své nátury a více zvládat sebekontrolu. V práci i v soukromém životě se obklopujte lidmi, kteří jsou loajální, a dá se na ně spolehnout. Stejně důležité je mít ve svém okolí i takových, kteří vám pouze nepřitakávají, ale dokážou se poprat za správnou věc i za vás a myšlenkově vás obohatit. Potřebujete práci, kde se můžete naplno prosadit a dominovat. Nesnášíte být podřízená. Pokud se ukáže, že nápad, který byl z vaší hlavy, je nejlepší, jste na vrcholu blaha.

Šťastná čísla: 1, 5, 7, 13, 15, 17, 23, 25, 28, 37, 40, 47, 59, 60

Šťastné barvy: červená a bílá

Tajemství šťastného vztahu:

Naplňující vztah můžete přežít s partnerem, který funguje na podobné vlnové délce jako vy, nechá vás projevit se, oceňuje vaši impulzivnost a uspokojuje vaši touhu zkoušet stále nové věci.

Zlozvyky podle znamení: Štíři si koušou nehty, Střelci chodí pozdě. A co vy?

Zlozvyky podle znamení: Štíři si koušou nehty, Střelci chodí pozdě. A co vy?

Každý má nějaké zlozvyky a neřesti, které k němu zkrátka patří a jen tak se jich nezbaví. Co ve vztahu ze začátku vůbec nevadí, se může časem stát velmi nepříjemnou třecí plochou. Prozradíme vám, jaké zlozvyky můžete u druhých čekat v závislosti na jejich

Doporučené články Číst více

Býk (21. 4. - 20. 5.)


Život si umíte užívat s chutí a naplno. Zbožňujete dobré jídlo, společnost zábavných lidí a celkové pohodlí. Chvilkové štěstí prožíváte díky drobným smyslovým požitkem, umí vás nadchnout luxus a nablýskané materiální věci. Abyste však cítili dlouhodobě spokojené a naplněné, potřebujete ještě něco více než pěkný dům a drahé oblečení. Potřebujete smysluplnou práci, která otestuje vaši sílu a výdrž.
Cítíte se výborně ve společnosti milujících a spolehlivých přátel, kteří se naučili zvládat občasné projevy vaší tvrdohlavosti. Klíčem k spokojenosti jsou i lidé, kteří vás vědí dostat z vaší zaběhlé rutiny a nenechají vás zaseknuté v pohodlném, no neplodném stereotypu. Jelikož nejste velkým fanouškem změn, nejlépe se budete cítit jako zaměstnanec velké stabilní společnosti.

Šťastná čísla: 1, 2, 8, 9, 11, 22, 26, 27, 29, 32, 37, 44, 45, 49, 61, 78

Šťastné barvy: bleděmodrá, zelená, růžová

Tajemství šťastného vztahu:

Potřebujete partnera, který vám dokáže vytvořit zázemí, a má oči jen pro vás. Zbožňujete dotyky, fyzickou i psychickou krásu a někoho, kdo stojí nohama pevně na zemi. Často se láska pro vás vyvine z dobrého přátelství.

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)


Kořením vašeho života je různorodost. Jste taková zajímavá osobnost, že někdy ke štěstí nepotřebujete nic jiného, než sebe a svou tvůrčí mysl. Hlavou se vám neustále prohánějí nové nápady a postřehy, a to dělá váš život nesmírně zajímavým. Bonusem, který jste dostali do vínku, je, že víte něco vytěžit z každé situace.
Horší je to už s děláním zásadních rozhodnutí a dotahováním věcí do konce. Abyste byli spokojené v práci, potřebujete stále nové podněty. Víte výborně využívat své argumentační schopnosti a prakticky všechno si obhájíte. Šťastnými vás udělá i cestování. Určitě se vyhněte stereotypu, ten vás dokáže připravit o radost. Pokud vás nudí práce, zachránit vás může vzrušující hobby.

Šťastná čísla: 3, 5, 13, 17, 21, 23, 33, 39, 48, 55, 72

Šťastné barvy: žlutá, světle zelená, oranžová, šedá

Tajemství šťastného vztahu:

Jako Blíženec potřebujete někoho, kdo vás nebude omezovat, ale usměrňovat. Váš vztah udrží stále nové impulsy, musíte mít pocit, že partner má vždy co nabídnout a nevyložil všechny karty hned na stůl. Víte ocenit partnera, se kterým se dají vést dlouhé rozhovory o všem.

Rak (22. 6. - 22. 7.)


Spokojený život u vás souvisí s pocitem bezpečí. Pokud cítíte ohrožení, únavu, nebo máte všeho po krk, jednoduše se stáhnete do sebe a chráníte se před světem. Proto potřebujete ke štěstí jakýsi úkryt - klidné a bezpečné místo, kde naberete nové síly. Uspokojuje vás zvelebování svého domova a pocit jistoty vám může dát i blízká přítelkyně, jejíž plně důvěřujete. Vaše naplnění souvisí s rodinou - ať už je to ta, do které jste se narodili, nebo ta, kterou jste si založili.
Pokud máte s rodinou pevné pouto, cítíte se neohroženě a máte pocit, že dosáhnete cokoliv, co si zamanete. Při výběru zaměstnání je pro vás důležitá výška platu, protože si potrpíte na materiální zabezpečení. Pozor však na svou náladovost, v některých zaměstnáních to může být překážka. Uspokojení můžete najít při práci, kde se staráte o druhých.

Šťastná čísla: 4, 7, 12, 19, 29, 31, 33, 38, 40, 48, 49, 66, 88

Šťastné barvy: stříbrná, bílá, šedá

Tajemství šťastného vztahu:

Narozené v tomto znamení nerady vyprávějí o svých citech a chtějí partnera, který se v nich nebude násilím vrtat. Potřebují muže, na kterého se budou moci spolehnout a kterému mohou absolutně důvěřovat, až potom se projeví jejich vášnivost.