Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Beran


Nepouštějte se do křížku s nadřízenými. Tento spor nemůže mít nikdy vítěze, tak na to myslete, když půjdete do sporu a budete zvyšovat hlas. Mimo práci vám ale vše bude hezky klapat a partnerské problémy budou v nedohlednu. Tak vidíte, alespoň někde rovnováha funguje.

HUBNUTÍ PODLE HOROSKOPU: Jaké činnosti se věnovat, když chce zhubnout Panna? A jak cvičit, když jste narozeni jako Býci?

HUBNUTÍ PODLE HOROSKOPU: Jaké činnosti se věnovat, když chce zhubnout Panna? A jak cvičit, když jste narozeni jako Býci?

Snažíte se zdokonalit svou postavu, ale ne a ne toho docílit? Je to tím, že na každého funguje jiný druh sportu. Někomu pomůžou klidné jógové cviky, na někoho zase funguje aktivní aerobik. Víte, co pomůže právě vám? Zeptali jsme se hvězd.

Doporučené články Číst více

Býk


Pozor na unáhlená rozhodnutí, mohla by vás mrzet. Obzvláště obezřetní buďte ve chvíli, kdy se to bude týkat financí. Ta skvělá nabídka zas až tak skvělá být nemusí. Zkrátka s většími nákupy vyčkejte. Rozhodně vám to ušetří dost peněz a nervů. Tak hezký týden!

Blíženci


Uvědomte si, že ne všechno musíte zvládat na 1000 %, nejste supermanka a hlavně jí ani být nemusíte. Dost často se do té pozice nutíte sama. Takže dnešní rada zní, povolte. Povolte si nebýt dokonalá, superdochvilná, superspolehlivá, superpracovitá, vždy chic a upravená…

Rak 


Točí se kolem vás příliš mnoho nápadníků a vám to sice dělá dobře, ale sama víte, že ten pravý mezi nimi chybí. Vykašlete se na různé vějičky, na které jen plýtváte vaši energii. Právě v následujícím týdnu je dost vysoká šance, že vám hvězdy přihrajou vážnější známost. A pro ty ostatní, co již partnera mají, radíme, aby mu řekli, co k němu cítí. Ledové královny moc nefrčí.