Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Beran


Nepouštějte se do křížku s nadřízenými. Tento spor nemůže mít nikdy vítěze, tak na to myslete, když půjdete do sporu a budete zvyšovat hlas. Mimo práci vám ale vše bude hezky klapat a partnerské problémy budou v nedohlednu. Tak vidíte, alespoň někde rovnováha funguje.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (03-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (03-04-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Býk


Pozor na unáhlená rozhodnutí, mohla by vás mrzet. Obzvláště obezřetní buďte ve chvíli, kdy se to bude týkat financí. Ta skvělá nabídka zas až tak skvělá být nemusí. Zkrátka s většími nákupy vyčkejte. Rozhodně vám to ušetří dost peněz a nervů. Tak hezký týden!

Blíženci


Uvědomte si, že ne všechno musíte zvládat na 1000 %, nejste supermanka a hlavně jí ani být nemusíte. Dost často se do té pozice nutíte sama. Takže dnešní rada zní, povolte. Povolte si nebýt dokonalá, superdochvilná, superspolehlivá, superpracovitá, vždy chic a upravená…

Rak 


Točí se kolem vás příliš mnoho nápadníků a vám to sice dělá dobře, ale sama víte, že ten pravý mezi nimi chybí. Vykašlete se na různé vějičky, na které jen plýtváte vaši energii. Právě v následujícím týdnu je dost vysoká šance, že vám hvězdy přihrajou vážnější známost. A pro ty ostatní, co již partnera mají, radíme, aby mu řekli, co k němu cítí. Ledové královny moc nefrčí.