Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Beran


Trochu zase polevujete ve svých předsevzetích. Leden je pryč a vy jste sklouzla do starých pohodlných kolejí a to bylo přitom plánů na změny. Život může být barvitější, tak to zkuste. A výmluvy stranou. Když se chce...

4 nejvíce věrná znamení zvěrokruhu. Tato znamení vás nikdy nepodvedou!

4 nejvíce věrná znamení zvěrokruhu. Tato znamení vás nikdy nepodvedou!

Mnoho lidí kontroluje horoskopy v moment, kdy například s někým randím. Je samozřejmě důležité, aby se člověk především opíral o svou vlastní intuici a o své pocity. Každopádně pokud sami nevíte, horoskopy vám mohou často poradit.

Doporučené články Číst více

Býk


Začíná suchý únor a možná je to ta správná výzva i pro vás. Nikdo netvrdí, že máte problém s alkoholem, ale vzdát se ho na týden, dva či čtyři je možná docela dobrý nápad. On takový mírný detox není vůbec na škodu. Jasně, třeba ho nepijete, ale co ty brambůrky, nebo čokoláda v šuplíku? Navíc hvězdy vám v tomto odvykacím počínání budou dost nápomocny...

Blíženci


Je čas zase vylézt ze své ulity. Leden nebyl úplně společenský měsíc a není třeba to během týdne dohnat, ale spíš si naplánujte setkání, které vás potěší nebo kupte lístky do divadla, kde jste dlouho nebyla. Je fajn se na něco těšit a mířit pořád dopředu.

Rak


Hodně lidí kolem vás řeší turbulence, ale vám se obloukem vyhýbají. Ušetřenou energii můžete vložit někam, kde to má smysl. Nechcete už dlouho něco dodělat? Vyřídit? Udělat si pořádek ve skříni či v autě? Jasně, nechce se vám, ale uvidíte, že to zvládnete během chvilky a ten následný pocit bude k nezaplacení.