V tomto týdnu máte povinností nad hlavu, ale na žádnou z nich se nedokážete soustředit. Zkuste si uvědomit, co je důležité a jaké aktivity mohou počkat. Díky rozvržené práci se vyhnete chybám z nepozornosti. Některá znamení začínají propadat panice a práce jim jde o to hůř. Dokud se nedáte psychicky do pohody, nepočítejte s tím, že vám k výsledkům pomůže káva nebo energy drink. Co si pro vás hvězdy připravily na druhý lednový týden? Jak se vám bude dařit v práci a v soukromí? Přečtěte si týdenní horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Na poli lásky se budou cítit Berani sebejistě. Neměli byste jít rychle na věc, ale kapánek romanticky. Až polapíte svou oběť, poté se můžete rozohnit na plné obrátky a užívat si, co hrdlo ráčí. Vyzařujete energii, kterou své okolí příjemně naladíte. Trochu se vám zasteskne po blikajících vánočních ulicích.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (05-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Středa (05-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

V práci jsou na vás kladeny vysoké nároky, ale vše zvládáte na jedničku a dokonce si udržujete i keep smiling. Na kamarády nemáte čas, a tak jsou na vás trochu naštvaní. Ukažte jim, že jste stále zábavní a pozvěte je na popracovní mejdánek. Jenom láska nefunguje podle předpokladů. Nesnažte se bojovat s větrnými mlýny a raději otevřeně proberte, co vám leží na srdci. Partner nejspíš nemá pocit, že je něco špatně. Takže byste se trápili zbytečně.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Tento pracovní týden budete šířit pozitivní náladu, jak na pracovišti, tak v soukromí. Vaši dobrou náladu ocení zejména spolupracovníci. Ta přispěje k vynikajícím společným pracovním výsledkům. Ve vztahu vás překvapí naprostá upřímnost vašeho nového protějšku. Sice se ne vždy dočkáte potěšujících slov či lichotek, na druhé straně vám ale falešně nemaže med kolem úst.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, pozor, hvězdy vás varují před středou! Nepouštějte se v tento den do žádných finančních transakcí. Zavání to průserem. Citový život je jako na houpačce. Neplánujte si proto, kromě trávení času s vaším protějškem, nic jiného. Zatímco druzí o svátcích několik kilogramů nabrali, vy se můžete s klidným srdcem nakrucovat v nových outfitech.