V tomto týdnu toho budete muset zvládnout opravdu hodně! V práci se to na vás povalí ze všech stran. Je nebezpečné nechávat vše na poslední chvíli. Ale o tom se sami přesvědčíte! Singles nebudou mít o nápadníky nouzi a ve vztazích se projeví nedostatek času. Jak zahájíte nový pracovní týden? A co dalšího vám předpověděly hvězdy? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU! 
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vám nedovolí sedět na místě. V zaměstnání budete v jednom kole a dostanete varování před konflikty s kolegy. Jednoduše byste neměli strkat nos, kam nemáte. Jak to budete mít tento týden s láskou?

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (13-02-2020) - Dnes se potřebujete detailně zorientovat v interpersonálních spojích na pracovišti.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (13-02-2020) - Dnes se potřebujete detailně zorientovat v interpersonálních spojích na pracovišti.

Tyhle vazby mohou být mnohem důležitější, než si myslíte. Pokud si to rozhážete s jednou osobou - rozhážete si to s celou skupinou. V pracovních aktivitách hrozí konflikty a nedorozumění s nadřízenými.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Váš diář je nabitý k prasknutí. Jen se vám honí hlavou, jak si ukradnout trochu času pro sebe, a hlavně pro svou drahou polovičku. Půjde to. Zkuste ji zapojit do vašeho akčního programu. Budete překvapeni, jak bude zářit. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, hvězdy vám naservírují jedinečnou pracovní nabídku. Musíte chytit příležitost za pačesy, nikdo vám dláždit cestu k profesnímu úspěchu nebude. Byla by škoda toho nevyužít.