V tomto týdnu toho budete muset zvládnout opravdu hodně! V práci se to na vás povalí ze všech stran. Je nebezpečné nechávat vše na poslední chvíli. Ale o tom se sami přesvědčíte! Singles nebudou mít o nápadníky nouzi a ve vztazích se projeví nedostatek času. Jak zahájíte nový pracovní týden? A co dalšího vám předpověděly hvězdy? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU! 
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, hvězdy vám nedovolí sedět na místě. V zaměstnání budete v jednom kole a dostanete varování před konflikty s kolegy. Jednoduše byste neměli strkat nos, kam nemáte. Jak to budete mít tento týden s láskou?

Komu můžete věřit? Berani vás potopí, Vodnáři rádi pomlouvají

Komu můžete věřit? Berani vás potopí, Vodnáři rádi pomlouvají

Na koho je spoleh a kdo vám klidně vrazí kudlu do zad? Nejste si jisti? Zjistěte, v jakém znamení jsou lidé ve vašem okolí narození a jejich znamení vám mnohé napoví. 

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Váš diář je nabitý k prasknutí. Jen se vám honí hlavou, jak si ukradnout trochu času pro sebe, a hlavně pro svou drahou polovičku. Půjde to. Zkuste ji zapojit do vašeho akčního programu. Budete překvapeni, jak bude zářit. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, hvězdy vám naservírují jedinečnou pracovní nabídku. Musíte chytit příležitost za pačesy, nikdo vám dláždit cestu k profesnímu úspěchu nebude. Byla by škoda toho nevyužít.