Dostáváme se do nového týdne. Jak jej zahájíte? Někteří zrozenci začnou propadat panice, protože to v jejich milostném životě nebude tak, jak si zrovna představovali. Jiní si svůj vztah naopak dokáží okořenit. Hvězdy radí: Neměli byste zapomínat, že i špatná zkušenost je nakonec dobrá. Co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU! 
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Svobodní Berani, není vyloučeno, že potkáte perspektivní známost. Po víkendovém úplňku jste plni sexuální energie. Hvězdy předpovídají skvělé milostné zážitky. V dlouhodobém partnerství pokračujete ve svém obvyklém programu. 

Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení?

Za jakou špatnou vlastnost může vůbec vaše znamení?

A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, budete se muset potýkat s následky vaší hříšné erotické energie. Zároveň se budete muset vyrovnat se všemi špatnostmi z minulosti. Nevadí, vesmír vás nepotopí. Naopak vás hvězdy budou varovat. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, snažte se tento týden nejít hlavou proti zdi. Nemusíte přeci neustále zacházet do extrému. Vaši touhu po změně můžete realizovat i bez větších ztrát. Odcizení nebude to, co vás bude uspokojovat.