Když se vám nepodaří uspět napoprvé, nevzdávejte to a zkoušejte to znovu - to bude vaší zásadou pro tento týden. Co jste udělali v nedávné době pro zlepšení vašeho života? Uvažovali byste o nějakém divokém dobrodružství, aniž byste se ohlíželi zpět? V týdnu se možná setkáte s lidmi, kteří ve vás takovou touhu vzbudí. Někteří zrozenci by měli využít příležitosti k odreagování se a dobití baterek. Možná je pravý čas na to, abyste udělali pár důležitých změn ve vašem životě. Co vám předpověděly hvězdy na tento týden? Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden vás může rozpálit doběla osoba z blízkého okolí. Možná se bude jednat o kamarádku, která vás slovně napadne a vyčte vám věci, které jsou úplně mimo mísu. Je třeba se nad danou záležitost povznést a nenechat se unést zlostí. Vaše přirozené dramatické nadání se opět probouzí k životu. V lásce budete velice přesvědčiví. Vaše kamarádka vás zradí, více o té zradě se můžete dočíst ve fotogalerii.

Těžké časy podle horoskopu: Kdo tiše trpí a kdo se chová příšerně k ostatním?

Těžké časy podle horoskopu: Kdo tiše trpí a kdo se chová příšerně k ostatním?

Co říká o překonávání překážek vaše znamení zvěrokruhu?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci, máte občas pocit, že se na vás najednou vše nakupí a vy pak máte pocit bezmoci a nestíháte. Pravdou však zůstává, že pokud jste v časovém presu, tak pracujete mnohem lépe a mnohem efektivněji. Stres vás neotupí, naopak mobilizuje všechny vaše síly. Pozvěte svou zbožňovanou bytost na nějakou tu luxusnější večeři, vyprázdní vám to sice kapsu, ale postaví na nohy sebevědomí. Ve fotogalerii se dočtete, že vám může hrozit lapálie se zdravím. Dejte si na to velký pozor.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, přiznejte si, že někdy prostě potřebujete pomoc ostatních. Rádi si děláte věci po svém a spoléháte pouze na své fyzické a psychické vlastnosti. Pokud vám však někdo blízký nabízí svou pomoc, neodmítejte ji. Nakonec budete více než rádi za ulehčení. Své představy budoucího života si nechte ještě pro sebe. Nakonec stejně dojdete k tomu, že životní zázemí není tak úplně k zahození. Ve fotogalerii najdete podrobnosti, kdo vám tento týden pomůže. Budete překvapeni.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rozčilují vás vaši blízcí, s kterými se již nedá rozumně domluvit. Rozhovor se stále točí okolo toho samého a vy nevíte, jak z bludného kruhu ven. Obrňte se trpělivostí a uvědomte si, že všichni stárnou a už jim to nemyslí tak dobře jako dřív. Se svým miláčkem vyrazte někam ven. Pro nezadané – případné nové objevy berte s rezervou. Ve fotogalerii se můžete dočíst, že váš nový objev s vámi nemá dobré úmysly.