Vstupujeme do druhé poloviny měsíce a startuje nový týden. Snažíte se ze všech sil dokázat svému okolí, že jste v něčem výborní. Někdy však jdete doslova přes mrtvoly a vaše snažení je příliš urputné. Pokuste se trochu ubrat na plynu a uvidíte, že vše půjde daleko snáz. Jen příliš neslevujte ze svého cíle. Dejte si však pozor na závistivce. Hvězdy vám prozradí, co vaše znamení čeká v tomto týdnu! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Skončilo období, kdy jste jednali podle toho, co vám zrovna přišlo na mysl. O svých krocích přemýšlíte do hloubky, což přinese pozitivní odezvu v zaměstnání i soukromí. Hlavně v mezilidských vztazích bude co vylepšovat. Pokuste se zůstávat nad věcí. V první polovině měsíce procházela láska bouřlivou atmosférou, o to víc oceníte dnešní rutinu. Potřebujete na chvíli vypnout. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Druhá polovina měsíce bude pro Býky mnohem příjemnější, než byla ta první. V zaměstnání se vám otevírají nové příležitosti a rozhodně byste je neměli nechat u ledu jenom kvůli tomu, že si dostatečně nevěříte. V životě se má přece zkusit všechno! Na pracovních úkolech dřete jako kůň a jste neuvěřitelně vytrvalí. Ostatní kolegové mají o výsledku pochybnosti, vy nikoliv. 

Lev potřebuje partnera, kterým by se mohl chlubit. Jaké je toto znamení?

Lev potřebuje partnera, kterým by se mohl chlubit. Jaké je toto znamení?

Lev nikdy neumí přiznat chybu. Nebývá nevěrný, muži ve znamení Lva rádi šéfují, ženy Lvice ani nemusí být krásné, ale chovají se tak, že je všichni berou jako dokonalé. Jaké je ideální povolání pro Lva, jak si povede v lásce, v práci, jaké jsou jeho slabi

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, v dalším únorovém týdnu otevírají hvězdy téma komunikace v rodinném i pracovním kruhu. Pokud vám něco není po vůli, neskrývejte to. Díky diplomacii dosáhnete stavu, který vyhovuje všem zúčastněným. Dokonce i osobám, s nimiž jste se dříve nepohodli. Kolegové za náhlou změnou vašeho chování hledají nějakou čertovinu. Nedivte se, když jste spolu byli spíš na ostří nože.