Vstupujeme do druhé poloviny měsíce a startuje nový týden. Snažíte se ze všech sil dokázat svému okolí, že jste v něčem výborní. Někdy však jdete doslova přes mrtvoly a vaše snažení je příliš urputné. Pokuste se trochu ubrat na plynu a uvidíte, že vše půjde daleko snáz. Jen příliš neslevujte ze svého cíle. Dejte si však pozor na závistivce. Hvězdy vám prozradí, co vaše znamení čeká v tomto týdnu! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Skončilo období, kdy jste jednali podle toho, co vám zrovna přišlo na mysl. O svých krocích přemýšlíte do hloubky, což přinese pozitivní odezvu v zaměstnání i soukromí. Hlavně v mezilidských vztazích bude co vylepšovat. Pokuste se zůstávat nad věcí. V první polovině měsíce procházela láska bouřlivou atmosférou, o to víc oceníte dnešní rutinu. Potřebujete na chvíli vypnout. 

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Druhá polovina měsíce bude pro Býky mnohem příjemnější, než byla ta první. V zaměstnání se vám otevírají nové příležitosti a rozhodně byste je neměli nechat u ledu jenom kvůli tomu, že si dostatečně nevěříte. V životě se má přece zkusit všechno! Na pracovních úkolech dřete jako kůň a jste neuvěřitelně vytrvalí. Ostatní kolegové mají o výsledku pochybnosti, vy nikoliv. 

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (09-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Neděle (09-02-2020) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, v dalším únorovém týdnu otevírají hvězdy téma komunikace v rodinném i pracovním kruhu. Pokud vám něco není po vůli, neskrývejte to. Díky diplomacii dosáhnete stavu, který vyhovuje všem zúčastněným. Dokonce i osobám, s nimiž jste se dříve nepohodli. Kolegové za náhlou změnou vašeho chování hledají nějakou čertovinu. Nedivte se, když jste spolu byli spíš na ostří nože.