Další únorový týden před námi. Začněte užívat života a brát to, co je vám štědře nabízeno. Hvězdy slibují některým zrozencům zakotvení v pevném vztahu. Vše bude vypadat harmonicky a idylicky. Proč vás ale stále napadají zaječí úmysly? Jste stále na vážkách ohledně jisté pracovní nabídky? Hvězdy vám prozradí, co dělat! Přečtěte si TÝDENNÍ HOROSKOP!
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Výzvy budou celý týden tím, co Berany drží při životě. Potřebujete za každou cenu setřást stereotyp, který cítíte všude kolem sebe. Je nutno dodat, že jde o váš subjektivní pocit, který má ke skutečnosti daleko. V únoru prostě vidíte všechno černě. Drahá polovička musí mít ohromnou trpělivost. Snad pochopí, že to nejlepší, co může udělat, je dopřát vám vlastní prostor. 

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (30-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pondělí (30-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Miláček se strachuje, co stojí za náhlou změnou vašeho chování. Má pocit, že se opečováváte kvůli nějaké konkurenci v lásce. Není to tak, jak to vypadá. Špatně se soustředíte na řešení problémů. Myšlenky vám lítají od jednoho ke druhému. Takhle ale nic nedokončíte. Musíte se naučit lépe koncentrovat. 

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, jste přelétaví a s novou známostí nevydržíte moc dlouho. Jakmile vyčerpáte konverzační témata, chcete poznat někoho dalšího. Máte neustálý zájem o opačné pohlaví, ale vázat se nechcete. Řekněte jim to ale včas, ať neublížíte. Tento týden však bude velmi pohodový. Všechno, na co sáhnete, se vám bude dařit a zaznamenáte velké úspěchy. V práci se něco chystá.