Další březnový týden bude ve znamení protipólů lásky. Zatímco některým zrozencům se srdce rozhoří touhou, budou neodolatelní a nezvladatelní, ti ostatní ještě setrvají v zimním spánku a nic s nimi nebude. I když máte v tomto týdnu práce nad hlavu, musíte si najít čas na dovolenou, kávu s přáteli, či příjemnou chvíli. Konstelace Měsíce k Marsu si to žádá. Jaké další kroky budete muset zvládnout? Co si pro vás hvězdy připravily? A co vám radí? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!
 

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, snažte se hrát fair play. Táhněte s kolegy za jeden provaz. Rebelanství by se vám nemuselo vyplatit. V milostném životě to budete mít jako na houpačce, ať jste zadaní, nebo single. Každopádně vám hvězdy radí myslet na budoucnost a možné následky. 

Jakým chybám se vyhnout ve vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Jakým chybám se vyhnout ve vztahu podle znamení zvěrokruhu?

Když je člověk zamilovaný, nevidí na svém objektu lásky jedinou chybičku. Jakmile však pomine první okouzlení a pár vstupuje do trvalého svazku, objeví se mráčky. Víte, na co byste si měli dát pozor? Jaké jsou vaše klíčové podle hvězd?

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Konstelace Měsíce k Marsu se vám nyní podepisuje jak na poli pracovním, tak milostném. Šéf bude tento týden prudit, ale dokáže ocenit vaši snahu. Láska vám neustále hází klacky pod nohy.  

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Další březnový týden pro vás nebude tak otravný jako ten minulý. Hvězdy vám přejí. Své pracovní povinnosti musíte zvládnout, na kolegu se nečertěte, nemůže za to, že nestíháte. V intimním životě budete na vrcholu! 

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, čekají vás důležité kroky nejen v lásce, ale i v kariéře. V práci máte důležité jednání, které stojí jen na vás. Nebojte, hvězdy předpovídají úspěch! A na co se můžete těšit v lásce?