Tento týden nás čeká vstup do nového roku, který bude plný lásky, sexuálních úletů, intimních zážitků a pracovních úspěchů. Rok 2019 bude hodně energický a akční. A rozhodně v něm nebude nouze o vzrušující chvíle. Některá znamení se ale budou muset zbavit starých vzorců a začít nový život, aby neuvízli na mrtvém bodě. Co vám připravili hvězdy do začátku? Jaké tendence budou převládat v prvním týdnu nového roku? Přečtěte si váš hvězdný horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani mají horkou hlavu a dělá jim potíž posuzovat problémy reálně. Raději desetkrát měřte, než se rozhodnete řezat. Hrozí vám, že se ukvapíte. Uděláte nejlépe, když se vám podaří náročné povinnosti přesunout na bedra někoho jiného. Ve vaší peněžence zavládne klid, nečekají vás žádné větší výdaje.

Nejlepší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu! V čem vynikáte a co vám mohou ostatní znamení závidět?

Nejlepší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu! V čem vynikáte a co vám mohou ostatní znamení závidět?

Často se zde zabýváme především negativními záležitostmi ohledně znamení zvěrokruhu. Dnes se však podíváme na dobré vlastnosti jednotlivých znamení.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býci budou mít na začátku roku kliku. Daří se jim všechno, na co sáhnou a nemusí ze sebe přitom vydávat maximum. Můžete trochu zariskovat a vylepšit rodinný rozpočet. Milování na netradičním místě vás láká dlouhou dobu. Nový rok vám poskytne dostatek možností, abyste ho uskutečnili.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci v novém roce září energií a nepochybují, že je do budoucna čekají samá pozitiva. Neuniknete však menší výměně názorů se svou drahou polovičkou. Nehádejte se v místech, z nichž se nedá lehce uniknout. Auto, výtah ani návštěva kamarádů nejsou vhodným místem k vyjasnění.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, budou z vás tak trochu rejpalové. Budete mít tendenci neustále něco rozebírat a rýpat se ve věcech, které ostatní zametají pod koberec. Neměli byste zapomínat na taktní jednání ani diplomacii. V opačném případě byste se totiž dostali s protistranou do křížku. Nezačínejte rok 2019 negativně.