První úplněk letošního roku k nám přichází 21. ledna, v 06:12 hod. Mělo by jít o „Sněžný úplněk“ podle starých Indiánů, ale všechno bude jinak. K úplňku se pojí zároveň úplné zatmění Měsíce, jedná se o poslední úplné zatmění tohoto desetiletí. Měsíc bude mít krvavě rudou barvu, což bude vzbouzet jisté obavy. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a jak s tím zacházet? Přečtěte si ve SPECIÁLNÍM TÝDENNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, do nového týdne se vrhnete po hlavě. Oproti předchozím dnům nepociťujete fyzickou ani psychickou únavu. Může za to částečně Krvavý Měsíc. Naopak se cítíte silní jako váš zvířecí předchůdce a s hlavou vztyčenou spěcháte dobít štěstí. Nabízí se vám spousta lákavých svodů, zůstáváte však věrni oficiálnímu protějšku. Jste na sebe pyšní, ani se nestíháte litovat. Jak přežít pokušení? To najdete ve fotogalerii.

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (07-05-2020) - Mohli byste někomu provést ošklivý kousek, který by sice všechny pobavil, ale pro toho...

Horoskop na dnešní den - Čtvrtek (07-05-2020) - Mohli byste někomu provést ošklivý kousek, který by sice všechny pobavil, ale pro toho...

Snažte se využít možnosti, které ve vás dřímají, jiným způsobem. Doporučuje se dnes větší starostlivost o děti, rodiče a sourozence.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, do nového týdne se probudíte s úsměvem na tváři. Není divu, že vám široké okolí připadá sklesle a bez nálady. S temperamentem a elánem Býků se totiž může měřit jenom málokdo. Úplněk přináší skvělé zprávy v oblasti lásky. Pokukuje po vás hned několik atraktivních protějšků. Kterého si vyberete? To najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Ach, ten mocný Měsíc! Emoce s vámi cloumají víc, než je u Blíženců zvykem. Využijte toho ve svůj prospěch a jednejte podle toho, co žádá srdce. Na začátku týdne se ukáže, kdo vás má skutečně rád. Vřelé city se projeví nejenom v partnerské rovině, ale zasáhnou i pouto mezi rodinnými příslušníky nebo přáteli. Budete mile překvapeni proměnami v mezilidských vztazích. Na co si ale musíte dát velký pozor? To najdete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci budou mít pocit, že je opačné pohlaví jenom provokuje a nepřitahuje. Místo správných protějšků potkáváte samé podivné existence. Prudké emoce na pracovišti se nevyhýbají ani předposlednímu lednovému týdnu. Zkuste být alespoň vy nad věcí. Úplněk vás podrží! Co se bude u vás v práci dít? To najdete ve fotogalerii.