Necelé dva týdny před Vánocemi - kupujete dárky, zvelebujete své rodinné hnízdečko a mrazivé dny pomalu nastupují na svou prosincovou vlnu. Býk si bude muset dát pozor na své falešné kolegy v práci, Rakům polezou všichni krkem a Střelec panikaří, zda nezapomněl na někoho s dárkem. Chcete vědět, co vás čeká v průběhu týdne? Přečtěte si svůj týdenní horoskop!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Tento týden se ponese v duchu zvyšování vlastních limitů. Skvěle budete vstřebávat nové poznatky a budete dychtit po nových informacích. Vždy se rádi dovídáte nové věci. Nyní však z této vaší vlastnosti budete mít i obrovský užitek. Možná vás zaplavují pocity spokojenosti z dobře vykonané práce. Ovšem pozor! Neusněte na vavřínech.

Horoskop na dnešní den - Úterý (29-10-2019) - Dnes žádné schůzky s advokáty, připravili by vás o peníze.

Horoskop na dnešní den - Úterý (29-10-2019) - Dnes žádné schůzky s advokáty, připravili by vás o peníze.

Zbytečná vydání hrozí i v případě rodinných nákupů. Svěřte se šéfovi s novými pracovními nápady - v tomto uspějete. Služební cestu odmítněte. Dnešek přeje tvůrčí práci v přející atmosféře.

Doporučené články Číst více

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Týmová práce je pro vás více než vhodná, protože jste velice oblíbený a komunikativní jedinec. Nese to však s sebou i stinné stránky, které se projeví tento týden. Jedná se o nechutné intriky některého z vašich kolegů. V tomto roce máte poslední možnost vycestování za hranice. Nepropásněte ji!

BLÍŽENEC ( 22. 5 – 21. 6.)

Buďte tento týden obezřetní a opatrní. Kolem vaší osoby se stahují mračna. Dobrý pozor si dávejte na nevýhodné smlouvy nebo nabídky. Vše dobře zvažte a promyslete. Andělé vás varují před ztrátou peněz. Nebude to nic příjemného.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

V týdnu buďte trpěliví zejména v rodinných záležitostech. Někteří rodinní příslušníci vám polezou pěkně krkem a vy budete mít chuť pořádně vybuchnout. Po dlouhé době se vám ale ozve starý přítel, se kterým se rádi uvidíte. Přichází za Vámi s dobrou zprávou a dárkem, který vás velmi potěší.