Lev


Jestli chcete svádět Lva, zaměřte se na tohle znamení jako na laser. Pozorně sledujte, jak se oblékají, co jedí a jak se chovají. Pak mu dopřejte to nejlepší z toho všeho, ať už je to rezervovaný stůl v nejúžasnější restauraci ve městě nebo na nejkrásnějším místě na piknik. Pak pohlaďte Lva po hřívě a on bude mít radost. Nezapomeňte ho během předehry pochválit, budete ho mít v kapse.

Panna


Čistota je ctnost, pokud vidíte Pannu. Ujistěte se, že vaše oblečení je vyprané a že nevypadáte rozcuchaně a neupraveně. To Panny podvědomě nesnášejí. Nic se nelíbí Panně víc než vůně francouzského mýdla. Určitě pomůže, když požádáte Pannu, aby vám pomohla s organizací vašeho rande – Panny rády organizují. Tím si je získáte.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Doporučené články Číst více

Váhy


Jestli chcete svádět sofistikované Váhy, nejlepší je vzít si na pomoc ducha Gary Granta či Audrey Hepburnové. Ano, tohle znamení vyžaduje velký styl – šampaňské a večerní šaty, nikoli pivo a hokejovou šálu. Váhy milují hudbu, takže nejvhodnější způsob svádění je vzít je na koncert.

Štír


Může být trochu náročné svádět Štíra, protože Štíři dávají jen stěží najevo to, co si myslí. Předvídat jeho reakce je tedy velmi náročné. Dobrý první krok? Vezměte Štíra do tmavého kina a vezměte ho zlehka za ruku. Potom nechte své tělo dělat všechno to, po čem touží.