Svatba je jedinečná událost v životě každého z nás. Ať už čtete horoskopy, nebo ne, věřte, že hvězdy mají vliv i na průběh vašeho svatebního dne. Vaše znamení zvěrokruhu je totiž spojeno s určitými povahovými rysy, od kterých se odvíjí i samotný charakter svatby. Jak tedy vypadá ideální Den D právě pro vaše hvězdné znamení?

Beran: Svatba jako jedinečná a originální událost

Vaše svatba bude stejně jedinečná, jako je vaše nespoutaná duše. Svůj velký den nechcete nijak kopírovat: Jednoduše nejste ta, kdo hledá inspiraci na Pinterestu. Jste kreativní a na svůj velký den chcete prostě něco jiného. Na obřad si tak možná vyberete místo, na kterém se nikdo nikdy neoddával, vaše šaty budou jiné - oddvážnější barvou i střihem. A svatební oběd o třech klasických chodech? To pro vás bude tak trochu pasé.

Tyto vlastnosti podle znamení zvěrokruhu vám ostatní závidí

Tyto vlastnosti podle znamení zvěrokruhu vám ostatní závidí

Každému z vás byly dány do vínku dobré i špatné vlastnosti. Podle znamení zvěrokruhu se dnes zaměříme na ty dobré stránky vaší povahy, které vám ostatní závidí. Naučte se je používat a vytěžit z nich co nejvíce.

Doporučené články Číst více

Býk: V hlavní roli klasika a romantika

Vaše svatba bude jako z pohádky. Máte ráda klasiku, kterou si naplánujete do nejmenších detailů. Na svatbě zazáříte nádhernými bílými šaty, chybět nebude ani tradiční třípatrový dort, anebo družičky sladěné do stejných šatů. Jelikož chcete mít svatbu naplánovanou do maličkostí, mějte po ruce někoho, kdo vám s touto organizací pomůže. Vy se tak budete moci v klidu vyřádit na takových libůstkách, jako jsou vlastnoručně vyrobené jmenovky nebo dekorace na svatební stůl.

Rak: Tradiční svatba a blízký vztah k rodině

Nedokážete si představit nic krásněsnějšího, než slíbit věrnost své pravé lásce před všemi nejbližšími, tedy přáteli a rodinou, a být při tom oblečená do ohromujících klasických bílých šatů. Možná, že se všichni, kteří vám přišli popřát k vašemu společnému štěstí, nevejdou do obřadní síně nebo kostela. Ale to vůbec nevadí: Tyto malé zvraty budete ve svůj svatební den brát jako něco jedinečného. Jedinečné pro vás budou také naprosté maličkosti: A to třeba oblíbená květina vaší mámy, která bude součástí vaší svatební kytice, nebo skutečnost, že při odchodu na svatební obřad vykročíte z rodného domu pravou nohou.