Pokud máte pocit, že vás zmáhá stres a zmocňuje se vás úzkost, zkuste s tím něco udělat. Někdy stačí rozpoznat spouštěče a hned vám bude líp. Pomoc hledejte ve zvěrokruhu, každé sluneční znamení totiž stresuje něco jiného!
 

Beran

Berani jsou dynamičtí a někdy to přeženou, takže jsou pak vyčerpaní a zranitelní. Když se necítíte ve své kůži nebo máte dojem, že nestihnete dokončit nějaký úkol, začnete se stresovat. Jste zvyklí hrát si na Supermany a zapomínáte na odpočinek. Buďte nekompromisní a naplánujte si aspoň jeden den v týdnu, kdy nebudete dělat vůbec nic. Nebojte se, život poběží chvíli i bez vás.

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

A právě i v tomhle sehrává naše znamení zvěrokruhu velkou roli. Jsou totiž znamení, pro která je nevěra něco, co dokážou pochopit, a pak jsou tu dvě znamení zvěrokruhu, která v žádném případě záletníky neomlouvají a ani netolerují.

Doporučené články Číst více

Býk

Býci jdou do všeho po hlavě. Taky chtějí všechno udělat co nejlépe, takže do splnění čehokoli investují všechen čas, který mají k dispozici – a dokonce i víc. Když pak přijde nějaký obtížnější úkol, začnou se stresovat, že to nestihnou v termínu nebo že by to mohli zkazit. Býkům též vadí, když se jim nedaří urovnat spor nebo když někomu nevědomky ublíží. Spoléhejte na svoje instinkty, které jsou neomylné, a věřte, že ty pravé hodnoty nakonec vyplavou na povrch.

Blíženci

Blíženci sice rádi komunikují s kdekým, ale nesnášejí blázny. Pokud před nimi udělá auto myšku, okamžitě jim vyletí tep prudce až do nebe. Stresují je ale i drobnější věci, jako jsou nevhodně vyřčená slova, hrubky v mailové korespondenci a podobně. Blíženci jsou prostě hrozně chytlaví, a když se potkají s někým moc pomalým, polije je úzkost a nejraději by svou bezmocnost vykřičeli do světa. Potřebujete pravidelné uklidňující aktivity, které zklidní vaši mysl, jako je jóga nebo keramika.

Rak

Jako rodinné typy potřebujete bezpečí i v tom, co budete mít ten den k obědu. Velmi negativně reagujete na kritiku, vzteklé výbuchy a také ignoraci, to vás opravdu hodně stresuje. Ovšem dost často nedáváte svoje pocity najevo a střádáte je uvnitř, což vyvolává ještě větší úzkost. Ideální lék na stres? Dýchání! Naučte se nadechnout do břicha, tam najdete bezpečí a klid.