Stresové situace nemá rád nikdo a každý se s nimi vyrovnává jinak – stejně tak jednotlivá znamení zvěrokruhu. Spousta stresu vás může potkat třeba na dovolené, zjistěte tedy, jak se s ním poperou právě vaši společníci na cestách.

Ačkoli je hlavním cílem dovolené odpočinek, často vám přidělá na čele pěkných pár vrásek. Někdy má letadlo zpoždění, jindy zůstane pas zapomenutý doma v šuplíku nebo je třeba vyměnit hotelový pokoj, protože do toho vašeho zatéká. Jak se se zátěžovými situacemi vyrovnávají jednotlivá znamení? Jak už to tak bývá: některé lépe, jiné hůř.

Ctižádostivci horoskopu:  Kdo má tah na branku a kdo raději pohodu?

Ctižádostivci horoskopu: Kdo má tah na branku a kdo raději pohodu?

Máte vysoké cíle, nebo dáváte přednost pohodě? Některé z nás ctižádost žene k nejvyšším metám, někdo by se nevzdal své svobody a  někdo prostě vládnout netouží. Do které skupiny patříte vy?

Doporučené články Číst více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou tak trochu blázni a snaží se tvářit jako supermani a superženy – jako by dokázali zvládnout všechno na světě, nic je nestresovalo, těžké věci řešili lusknutím prstů a nemožné na počkání. Stres si tedy často navozují úplně sami, protože si toho na bedra naskládají příliš. Trvá dlouho, než je dostihne panika, ale i pak se snaží zakousnout a všechno to doklepat – i za cenu, že se nevyspí a přibyde jim pár šedých vlasů. Pomoc jim musíte vnutit, sami si o ni rozhodně neřeknou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pomalejší Býci zvládají stresové situace poměrně špatně. Jsou zvyklí plánovat, na všechno mít časovou rezervu a stresu předcházet, což se jim většinou daří. Když se věci opravdu semelou a oni musejí jednat pod tlakem, nejsou nadšení. Většinou se rozhodnou správně, rychle a bez větších pochyb, ale hrůza z proběhlého zážitku je dožene později a pak klidně zvracejí, hroutí se a pláčou, i když předtím zachovali klid. Počítejte, že s nimi budete všude s velkým předstihem, aby na stres prostě nedošlo.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou sice rození diplomati, ale umějí pěkně rychle vyšumět. Ujel vám na cestách autobus, protože si řidič řekl, že pět minut do plánovaného odjezdu prostě čekat nebude? Zapomněli jste si doma pas, i když vám to váš drahý Blíženec několikrát připomněl? Připravte se na bouři. Blíženci dokážou pěkně vybuchnout, křičet a vztekat se, zkrátka upustit víc páry, než byste čekali, že se do nich vejde. Rozčiluje je hlavně lidská hloupost. Když se vyřvou, většinou přijdou s konstruktivním plánem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci bývají kliďasové a stresové situace zvládají s přehledem – zachovávají úsměv a vyrovnanost, jejich krédem je slušnost za všech okolností. Když tedy budete trčet několik hodin navíc na letišti, protože vám zmizela zavazadla, Rak bude nabízet občerstvení a snažit se, aby všechno bylo v klidu. Co ale Raci nezvládají, jsou nasupené reakce ostatních. Nesnášejí křik, smutek, paniku... Když je rozhozen někdo v jejich okolí a třeba se na ně ještě oboří, Raci se hroutí a je z nich hromádka neštěstí.

Horoskop na dnešní den - Neděle (10-05-2020) - Pokud večer chystáte večírek pro známé, hlídejte si detaily, související s přípravou jídel a nápojů.

Horoskop na dnešní den - Neděle (10-05-2020) - Pokud večer chystáte večírek pro známé, hlídejte si detaily, související s přípravou jídel a nápojů.

Jejich nevhodný výběr nebo špatná kvalita by mohla pokazit i tu nejlepší atmosféru. Mohou nastat problémy se zažíváním. Doporučují se vegetariánská jídla.

Doporučené články Číst více