Staří Egypťané byli výborní pozorovatelé oblohy a hvězd. Dokonale znali souhvězdí a pohyby hvězd, podle kterých stavěli své monumentální chrámy a pyramidy. Pojďme se podívat na jejich horoskop. Vaše datum narození vám řekne, který egyptský bůh se ve vás ukrývá.

 

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (06-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Pátek (06-12-2019) - Máte problémy se sebedůvěrou, proto se bojíte ve své práci rozhodovat.

Někdy máte až příliš nezávislý vztah k penězům, dnes si uvědomíte, že m?že být dobré i šetřit. Nově objevená restaurace vám dá chuť do zábavy.

Doporučené články Číst více

Usir – 27. březen – 25. duben

Usir (nebo také Osiris) byl v dávných dobách nejmilovanějším egyptským bohem. Byl manželem slavné Isis. Dle legendy ho lidé milovali proto, protože sestoupil z nebes a naučil lid hospodařit a zabývat se zemědělstvím. Byl zabit svým bratrem Sutechem. Jeho milovaná Isis ho s pomocí boha Anupa opět přivedla k životu.

Lidé narození ve znamení Usira – Jste velice talentovaný člověk. Umíte z ošuntělých a starých věcí tvořit věci nové, krásné a moderní. Přátelé a rodina vás mají velice rádi. Jste zábavní a nezkazíte žádnou legraci.

Amon – 26. duben – 25. květen

Velký bůh slunce a slunce samo. Byl jedním z nejvyšších a nejdůležitejších bohů. Slunce totiž měli Egypťané ve velké úctě.

Lidé narození ve znamení Amona – Jste rozeným vůdcem. Slunce, které tento bůh znázorňuje, vám dává velkou sílu a odhodlání. Když se dostanete do pozice šéfa, nikdy své podřízené nedřete otrokářsky z kůže. Vždy je raději motivujete a řešíte domluvou. Skvěle zvládáte i týmovou práci. Jste velmi zodpovědní a dokážete na sobě nést tíhu klíčových projektů. Přitom ale zvládáte trpělivě naslouchat a být otevření také jiným pohledům, než je ten váš. Právě to z vás dělá člověka, kterého zbožňují jak v práci, tak v kruhu blízkých.

Co na vás lidé obdivují nejvíc? Na Lvech odvahu, na Pannách zodpovědnost

Co na vás lidé obdivují nejvíc? Na Lvech odvahu, na Pannách zodpovědnost

Jaká je vaše nejlepší vlastnost nebo schopnost? Podle astrologie má každé znamení zvěrokruhu osobností rysy, které je definují. Některé z nich jsou pozitivní, jiné už takové nadšení nevyvolávají. Tohle jsou ovšem věci, kterými můžete své okolí okouzlit a

Doporučené články Číst více

Hathor – 26. květen – 24. červen

Hathor byla bohyní plodnosti a lásky. Mohli bychom si ji představit například jako řeckou bohyni Afroditu. Dále je bohyní hudby, tance a alkoholu. Byla bohyní velice oblíbenou a po celém Egyptě má postaveno mnoho chrámů.

Lidé narození ve znamení Hathor – Jste věčným dítětem, které možná nikdy nevyroste. Milujete svůj život a plnými doušky si ho užíváte. Máte mimořádnou vlastnost objevovat krásu a bohatství i tam, kde běžní lidé vidí jen špínu a bezútěšnost. Věříte v karmu a v to, že veškeré dobro, které na světě vykonáte, se vám znovu vrátí. Vás jednoduše nelze nemít rád.

Fénix – 25. červen – 24. červenec

Bájný pták, který se vyskytuje v mnoha mytologiích celého světa. Jeho živlem je oheň. Když zemře, změní se v popel, ze kterého se znovu narodí. Egypťané jej nazývali Bennu. Je zobrazován jako volavka nebo sokol s volavčí hlavou. Podle Hérodota přilétá starý fénix jednou za 500 let do chrámu v Héliopoli, kde shoří a znovu se narodí jako mladý pták. Fénixe znali dokonce i staří Číňané a Řekové

Lidé narození ve znamení Bennu (fénixe) - Máte mimořádnou vlastnost vytvořit něco hodnotného naprosto z ničeho. Jste nenapravitelní optimisté a zastáváte názor, že neúspěch je pouze jedna z mnoha možností, jak se s věcí poprat. Vždy tak v sobě najdete sílu jít dál a zkusit to znovu, k čemuž motivujete také lidi kolem sebe. Rádi trávíte čas v kruhu svých blízkých, ale občas potřebujete také být jen sami se sebou.